No icon

Świat

PROF. HENRY MAKOW – PLANDEMIA JEST CZĘŚCIĄ JEDNOSTRONNEJ WOJNY RASOWEJ ZORGANIZOWANEGO ŻYDOSTWA Z EUROPEJCZYKAMI

 
Autor: prof. Henry Makow
 
Kiedy w końcu zorientujesz się, że zorganizowane żydostwo prowadzi ludobójczą wojnę rasową przeciwko białym, używając „szczepionek” do mordowania, okaleczania i oznaczania ciebie i twoich rodzin, będziesz chciał zlinczować każdego Żyda w zasięgu wzroku.
 
Pokrzywdzeni jako pierwsi prześladują innych, niewinnych ludzi.
 
Jako zasymilowany Żyd, nalegam, abyście dali upust swojej złości raczej na przestępcach, niż na ignorantach.
 
Jak wiecie, zorganizowane żydostwo, znane także jako światowy kartel bankowy, zainstalowało klasę przywódczą nieżydowskich oportunistów i zdrajców (masoni, sataniści) dosłownie w każdej dziedzinie. Wzywam was, abyście skierowali swój gniew na tych żydowskich bankierów centralnych i ich żydowskich i gojowskich pełnomocników – a nie na głupich, nieświadomych przeciętnych Żydów, takich jak moja rodzina.
 
Moja rodzina wystarczająco ucierpiała w wyniku machinacji satanistycznych Żydów, takich jak Rotszyldowie. Oni finansowali Hitlera, a naziści wymordowali moich dziadków. (Przeprosiny dla czytelników, którzy uważają, że żaden Żyd nie zginął podczas II wojny światowej).
 
Moi rodzice zostali sierotami jako nastolatkowie.
 
POŁĄCZCIE KROPKI
 
Całe to gadanie o „rasizmie systemowym” maskuje diaboliczną, kabalistyczną wojnę rasową Żydów przeciwko ludziom pochodzenia europejskiego.
 
1) W sensacyjnym wywiadzie dr Lee Merritt twierdzi, że „szczepionki” to rasowa broń biologiczna. Mówi, że nie krzywdzą Żydów aszkenazyjskich. Byłoby to sprzeczne z tą stroną internetową poświęconą niepożądanym reakcjom, jakich doświadczają Izraelczycy aszkenazyjscy. Czy wszyscy ci izraelscy są aktorami kryzysowymi? Czy ta strona to ustawka Mossadu? Albo, co bardziej prawdopodobne, czy zasymilowani izraelscy Żydzi są również celem? Izrael wydaje się angażować w tę szaradę

2) CRT — krytyczna teoria rasy, opiera się na założeniu, że ludzie o europejskim dziedzictwie nie mają nigdzie prawa stanowić większości. Nazywa się to „białą supremacją”. W rzeczywistości CRT jest organizowana i finansowana przez Zorganizowane żydostwo. Żydzi mają ojczyznę w Izraelu, ale biali są uważani za żydowskich rywali, dlatego są wysiedlani i wywłaszczani.
 
3) Różnorodność. Wielokulturowość. Zorganizowane żydostwo zastępuje białych mniejszościami rasowymi, które będą im winne wierność. Książka Mike'a Stone'a „W porządku być białym” została zakazana na Amazon. Komunikat: bycie białym nie jest w porządku . To jest prawdziwy rasizm.
 
4) Czarne życie ma znaczenie (black live matters). Operacja psychologiczna George'a Floyda . Podsycanie konfliktu rasowego pomiędzy czarnymi, a białymi. „Reforma wykupu”. Zalegalizowanie grabieży. Nieegzekwowanie rządów prawa. Zatrudnianie bandytów z Antify do zastraszania patriotów.
 
 
6) Krzyżowanie ras. W reklamach i rozrywce zachęca się i normalizuje mieszanie ras. Reklamy te nie są wyświetlane w Izraelu.
 
7. Likwidacja kultury. Niezależnie od tego, czy są to tezy, czy program nauczania, dziedzictwo europejskie jest wymazywane. " Biali" są obwiniani za zachodni imperializm i handel niewolnikami, które mają zasadniczo charakter kabalistyczny.
 
8. Sztuka, edukacja i kultura zostały zastąpione przez żydowską (komunistyczną) agitację. „Przebudzenie” to komunistyczna żydowska poprawność polityczna i kontrola umysłu. Wolność akademicka została zniszczona. Właśnie dlatego Jordan Peterson niedawno zrezygnował z nauczania na mojej macierzystej uczelni, University of Toronto.
 
 
Kiedy połączysz kropki, wyłania się obraz toczącej się zaciekłej, jednostronnej wojny rasowej.
Powodem, dla którego biali nie rozumieją, że plandemia jest dużą częścią tej wojny rasowej, jest to, że tak zwani „antyszczepionkowcy” są wybierani przez ich skłonność do unikania słowa na „Ż”. Amerykańska „prawica” jest w dużej mierze fałszywą opozycją.

To, co mówią o plandemii, może być prawdą, ale każdy, kto opisuje ją w kategoriach wojny rasowej, wychodzi poza nawias. Chociaż doszło do ponad miliona zgonów i niepożądanych reakcji spowodowanych „szczepionkową” terapią genową, wymieranie nie zbliżyło się do miliardów prognozowanych w sezonie grypowym przez Jeremiasza, takiego jak Friar Bugnolo. Czy ludzie otrzymywali placebo?
 
W każdym razie „Masoński Spisek Żydowski” jest bardzo realny. Protokoły Syjonu są autentyczne. Bycie „antysemitą” to po prostu zmierzenie się z rzeczywistością. Ale Żydzi nie są monolityczni. Skoncentrujcie się na kabalistach (satanistach), którzy są zarówno Żydami, jak i poganami.
 
26.01.2022
 
Artykuł  odzyskany po ataku służb specjalnych na naszą stronę.

Comment