No icon

Świat

12 LIPCA 1832 ROKU PREZYDENT ANDREW JOHNSON SKŁADAJĄC WETO POKONAŁ ZORGANIZOWANE ŻYDOSTWO W SZATANACH ZJEDNOCZONYCH. A WIĘC MOŻNA

Tego samego dnia co dziś, 12 lipca 1832 roku, prezydent Andrew Jackson zawetował ustawę, która zmieniłaby statut Banku Stanów Zjednoczonych. Jackson, podobnie jak Thomas Jefferson przed nim, był nieugiętym przeciwnikiem banku centralnego, wierząc, że taki bank byłby z natury skorumpowany i sprzyjałby wyłącznie interesom bogatych. W swoim wecie Jackson napisał:
 
„To godne pożałowania, że bogaci i silni zbyt często naginają akty rządu do swoich samolubnych celów. Pod każdym sprawiedliwym rządem zawsze będą istnieć różnice w społeczeństwie. Równości talentów, wykształcenia czy bogactwa nie mogą wytworzyć ludzkie instytucje. W pełnej radości korzystania z darów Nieba i owoców przemysłu, ekonomii i cnót każdy człowiek ma jednakowe prawo do ochrony prawnej; ale kiedy prawa mają dodać do tych naturalnych i słusznych sztuczne rozróżnienia, przyznawać tytuły, gratyfikacje i wyłączne przywileje, aby bogaci byli bogatsi i możni potężniejsi, skromni członkowie społeczeństwa – rolnicy, mechanicy i robotnicy – którzy nie mają ani czasu, ani środków na zapewnienie sobie podobnych przywilejów, mają prawo narzekać na niesprawiedliwość ich rządu. W rządzie nie ma zła koniecznego. Jego zło istnieje tylko w jego nadużyciach. Gdyby prawo ograniczało się tylko do równej ochrony i, jak Niebo czyni swoje deszcze, obdarzało swymi łaskami zarówno wysokich, jak i niskich, bogatych i biednych, byłoby to bezwarunkowe błogosławieństwo. W akcie leżącym przede mną wydaje się, że jest szerokie i zbyteczne odstępstwo od tych sprawiedliwych zasad…”
 
Ilustracja artykułu jest polityczną kreskówką pokazującą Jacksona zabijającego wielogłowego potwora, reprezentującego patologiczną rodzinę Rothschildów i s-ki. Kij w dłoni Prezydenta, którym pierze żydostwo po pyskach jest oznaczony napisem „Weto”.
 
Andrew Jackson wygłosił swoje weto przeciwko zmianom w Drugim Banku Stanów Zjednoczonych równo sto dziewięćdziesiąt lat temu. Wówczas wygrał. Jednak już w 1913 roku zorganizowane żydostwo konspirujące na wyspie Jekyll Island utworzyło prywatny bank Rezerwy Federalnej, FED, istniejący po dziś dzień, umożliwiający plemieniu wybranemu przez diabła mnożenie pieniędzy kompletnie z niczego, drukowani ich na wagony oraz korumpowanie nimi różnych Morawieckich, Dudów, podłych Cessaków, Niedzielskich, Szumowskich, lekarzy, prawników, różne Ursule von Jungingen i s-kę, przemieniając nasz świat w jedną, wielką kupę żydowskiego gówna.
 
Casus FED-u został dokładnie opisany w świetnej książce Edwarda Griffina, zatytułowanej „Finansowy Potwór z Jekyll Island. Prawdziwa historia Rezerwy Federalnej” dostępnej także w Polsce dzięki tłumaczeniu zasłużonego dla Polski wydawnictwa Wektory p. Józefa Białka.    
 
Ciekawastka: Powyższa grafika została wykorzystana przez jednego z miliona frankowiczów w Polsce podczas protestów frankowiczów w Warszawie. Bydziła wówczas żywe zainteresowanie prasy. 

Comment