No icon

Świat

ŻYDZI PLANUJĄ ATAK NUKLEARNY POD FAŁSZYWĄ FLAGĄ NA NOWY JORK PRZY UŻYCIU BRUDNEJ BOMBY ATOMOWEJ – TYM RAZEM ZOSTAŁA ROZBROJONA, ALE WKRÓTCE...

Kilka miesięcy temu, już pod koniec zimy dobrze poinformowany amerykański redaktor pochodzenia żydowskiego Steven Ben Noon z Israeli News Live opublikował wiadomość o tym, że nowojorscy chasydzi przeprowadzają symulacyjne ćwiczenia w postaci organizacji masowej, próbnej ucieczki w odległe o kilkaset kilometrów góry, do swojego ośrodka Chabad Lubavicz czynnego jedynie w miesiącach ciepłych, ponieważ nie jest dostosowany do warunków zimowych, poza tym nie ma tam w zimie dojazdu, drogi są zasypane śniegiem.  Przyczyną miało być realne zdaniem propagandy żydostwa  zagrożenie atakiem nuklearnym na Nowy Jork, za który chcą oczywiście obciążyć Rosję, jak za wszystko.
 
Pisaliśmy o tym na łamach Nowych Aten zanim nasz portal został kolejny raz zaatakowany przez „nieznanych sprawców”, okazało się, że tym razem skutecznie, gdyż domena NoweAteny.pl została zablokowana przez obce służby specjalne (polskich nie mamy w ogóle) urzędujące w NASK na poziomie rządowym i zniknęła kompletnie z sieci wraz z zawartością ponad 700 artykułów, z których zaledwie niewielką część udaje się nam odzyskać, a szkoda, gdyż żaden nie stracił na aktualności, przeciwnie, wszystkie przedstawione fakty oraz tezy znalazły wkrótce swoje oficjalne potwierdzenie.   
 
Wiadomość atomowa przeszła wówczas w mainstreamie światowym praktycznie bez echa, czemu trudno się dziwić zważywszy na koszerną strukturę właścicielską, posługującą się mediami mainstreamu jako narzędziem masowej propagandy oraz dezinformacji, co celnie ujął już w 1880 r. inny dziennikarz oraz wydawca amerykański, pochodzący ze Szkocji John Swinton, w czasie jednego z bankietów, kiedy zaproponowano wzniesienie toastu za niezależną prasę. Wówczas nie wytrzymał i zwrócił się do zebranych:
 
„Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić na łamach gazety własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, w której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach. Gdyby ktoś z was był na tyle szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazety, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny. Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego narodu w zamian za chleb swój powszedni, czy też – co się sprowadza do tego samego – za swoją pensję. Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to więc za szaleństwo wznosić toast za niezależną prasę! My, dziennikarze, jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis! My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!”.
 
Można by nad tym przejść do porządku dziennego, gdyż bomba nuklearna jeszcze nie wybuchła (poza tą małą w Libanie, czy tą podwodną zwaną  „tsunami”), zły Putin jak dotąd nie zrobił ani łotrowi Zełeńskiemu, ani Bidenowi z tyłków widoku, jakby piorun trafił w rabarbar, jednak już na początku lipca 2022 zarząd oficjalnej amerykańskiej agencji bezpieczeństwa z Nowego Jorku NYC Emergency Management opublikował na You Tube filmik informacyjno-instruktażowy, jak się mają zachować Nowojorczycy w przypadku ataku atomowego, zatytułowany „Nuclear Preparedness” czyli „gotowość nuklearna”, w którym wynajęta suka robiąca za lektora mówi: „Nie pytajcie mnie jak i dlaczego, tylko przyjmijcie do wiadomości, że wielka bomba uderzyła, OK? Zatem, co zrobimy?”, po czym uświadamia nowojorski ciemny lud, że są trzy kroki, które powinien zapamiętać.  Pierwszy, to wejść gdzieś do środka i to szybko. Samochód nie jest opcją, trzeba wejść do jakiegoś budynku, najlepiej wraz z całą rodziną  i zająć miejsce z dala od okien. Następny krok: nie ruszać się stamtąd. Jeśli jest piwnica, to ruszyć do niej, a jak nie ma, żaden problem, jednak trzeba się zgromadzić jak najbliżej środka budynku. Jeśli byłeś na zewnątrz podczas wybuchu, to nie wyparujesz, jak Japończycy, tylko masz się otrzepać niczym Wańka Wstańka z radioaktywnego kurzu i będzie git. Krok trzeci, to czuwaj, oglądaj media i podążaj za ich wskazówkami. Nie zapomnij subskrybować alertów NYC, które będą rozsyłane siecią bezprzewodową z aktualizacjami. I nie wychodź na zewnątrz, dopóki oficjele nie powiedzą ci, że jest bezpiecznie. W porządku? No to wszystko wiesz. Po czym pojawia się rządowa plansza kontaktowa NYC. Poważnie, tonie żaden ponury żart, a oficjalna publikacja rządowa w USA.
 
 
I znów można by się śmiać jak norka, gdyby nie publikacja żydowskiego Bloomberga następnego dnia, 12go lipca 2022r., reklamująca ten filmik wideo w całkiem sporym artykule.  
 
Jednak gwoździem do rychłej trumny Nowego Jorku, a w konsekwencji lontem do zapalnika III wojny światowej w wersji hot oraz kolejnego rozbioru Polski jest kolejny ostatni materiał Israeli News Live, wczorajszy, w którym Steven Ben Noon  prezentuje oficjalny materiał tej samej agencji rządowej z 26 lipca 2022r., mówiącej tym razem Amerykanom, żeby byli w gotowości,  spakowani oraz przygotowali się do rychłej ewakuacji ze względu na atak atomowy. Mają zabrać ze sobą wodę butelkowaną, suchary, kopie ważnych dokumentów, latarkę, radio na korbę, lekarstwa, banknoty w małych nominałach, itd.
 
Scenariusz jest naszym zdaniem następujący: Tym razem zostaną zaatakowane co najmniej dwa państwa niemal równolegle – USA oraz Polska. W obu nastąpią ogromne eksplozje przedstawiane przez mainstream jako atak atomowy Rosji na Polskę oraz Rosji, albo Chin na USA. Niewykluczone, iż propaganda rozwrzeszczy się o rzekomych atakach Rosji także na inne państwa, jak Niemcy, UK, Włochy, Francja i Hiszpania, czyli te, które w zarządach są plandemicznymi prymusami w 100 procentach kontrolowanymi przez zorganizowane żydostwo, aczkolwiek ich społeczeństwa już niekoniecznie. Naturalnie, projekt atomowy zostanie wdrożony wówczas, kiedy zorganizowane żydostwo, które ukuło dla siebie wygodny, rozpropagowany po świecie, mylący termin "globaliści",  nie zdoła w stopniu oczekiwanym starroryzować spoleczeństw USA, Europy, w tym głównie Polski, kolejnym, ludobójczym projektem komplementarnym z David-19, zatytułowanym "małpia ospa", wdrażanym systematycznie zgodnie ze znaną agendą, za sprawą propagandy mainstreamu, tudzież dyrektyw etiopskiego zbrodniarza wojennego, ulokowanego - niczym Morawiecki w fotelu premiera, czy Duda prezydenta - na szpicy WHO, a także działań żydowskiego miasta NYC, gdzie został ogłoszony właśnie stan wyjątkowy.
  
Nie zrobią tego? Na pewno? Żydzi już to robili, wysadzili w biały dzień wieże WTC, zburzyli budynek nr 7, zaatakowali rakietą Pentagon, dlaczego mieliby tego nie zrobić, skoro włos im z głowy dotąd nie spadł? Zrobią to, mają doświadczenie w ludobójstwie nie tylko bolszewickim, w okupowanej Rosji, ale choćby w tym wcześniejszym, belgijskim w Kongo, albo późniejszym, hitlerowskim, z całą żydowską oprawą w obozie koncentracyjnym w Treblince, sami sprawdźcie. Dziś mordują ludzi milionami „szczepiąc” ich żydowskim gównem technotroniczno-genetycznym.
 
 
ONI zrzucili bomby atomowe na Hiroszimę i Nagasaki 6 sierpnia 1945r., kiedy już wojna się skończyła.  Za kilka dni kolejna rocznica. Szefem Manhattan Project był wówczas  Robert Oppenheimer, pisaliśmy o nim, artykuł zniknął, żyd (ten na zdjęciu), a jądro zespołu tworzyli niemal sami żydzi, jak młody wówczas Richard Feynman, fizyk – perkusista, nieświadomy zapewne celów sanhedrynu, jak większość żydostwa, którego wyrzucili z komisji 9/11, gdyż okazał się za przyzwoity, nie chciał kłamać oraz firmować swoją osobą żydowskiego mordu.
 
Rumor „atomowy” spowoduje natychmiastowe zamknięcie granic Polski, wprowadzenie stanu wojennego oraz totalny lockdown obywateli, podobnie w NYC oraz tych centrach tych stanów, w których rządzi amerykańskie żydostwo, znanych z największych restrykcji plandemicznych, naturalnie z wykluczeniem wolnej Florydy nie ze względu na opór być może nawet poczciwego De Santisa, tylko dlatego, że na Florydzie znajdują się ekskluzywne  żydowskie wille i apartamenty, włącznie z apartamentem Leszka „Bagażnik” Czarneckiego, słupa Rothschildów, a gdzieś przecież trzeba odpoczywać od tumanienia oraz mordowania z zimną krwią całego świata, sama Szwajcaria to za mało, poza tym wkrótce będzie tam mróz, no i to przecież Europa, a nie wiadomo co zrobią oryginalni Niemcy, Austriacy, Włosi i Francuzi, może im przyjść na myśl zrównanie z ziemią Bazylei na przykład i powyciąganie z nor za pejsy koszernych bankierów, jak oni Saddama Husajna, lub rozerwanie ich na strzępy gołymi rękami tak, jak oni kazali rozerwać ś. p. Muammera Kaddafiego i ciągnąć jego zakrwawione truchło po chodniku, ku uciesze dzikiej gawiedzi świata.
         
Celem fałszywej pandemii oraz równie fałszywego jak wojna na Ukrainie ataku atomowego na USA i Polskę będzie uruchomienie takiego kryzysu, że ludzie w tych dwóch krajach się nie pozbierają. Zostaną zamknięci w aresztach domowych i będą do nich strzelać, jeśli zechcą wyjść bez zezwolenia, które otrzymają jedynie żydzi oraz ich kolaboranci, jak wtedy, w Generalnej Guberni. Złoty polski upadnie na pysk w wariancie niemieckim z żydowskiej Republiki Weimarskiej, wszystkie waluty stracą większość swej dzisiejszej wartości, jako bezużyteczne, ponieważ skorumpowane, uczestniczące w bandyckiej zmowie rządy wprowadzą w zamian jakąś formę zastępczą, przydzielaną obywatelom wówczas, jeśli będą grzeczni, a jak nie, to zęby w ścianę i na cmentarz, zaoszczędzą wiele kul, jak żyd Salomon Morel, który z tej właśnie jak twierdził przyczyny, roztrzaskiwał więźniom głowy nogami od stołów – oszczędzał kule.  
 
Prawdziwej wojny de facto nie będzie, ona ma funkcjonować jedynie w świadomości otumanionych  propagandą gojów, którzy zdali już podwójny egzamin z naiwności oraz bezdennego wręcz bezkrytycyzmu podczas pierwszej części fałszywej pandemii, a następnie żydowskiej, tzw. „wojny na Ukrainie”, poprzedzonej puczem z 2014r.znanym jako „majdan”.
 
Ten scenariusz dawno już opisał prorok George Orwell w swojej książce „Rok 1984”, media będą nam latami serwowały propagandę plus „dwie minuty nienawiści”, natomiast dysydenci, ludzie niepokorni, wylądują w pokoju tortur nr 101 o ile dobrze pamiętam, gdzie żydowski oprawca wyciągając dłoń będzie ich pytał, ile widzą palców? Jeśli odpowiedzą, że pięć, to będzie raził ich boleśnie prądem. Jeśli cztery – również. Ponieważ mają widzieć tyle palców, ile im powie, że jest; mają nie mieć własnego zdania, własnej opinii, własnego przekonania, własnego stanowiska.
 
Media „społecznościowe” już są cenzurowane do tego stopnia, że inną zawartość widzi jeden oglądający, a inną tej samej teoretycznie treści drugi. Jeśli ktoś jest uparcie niewrażliwy na żydowskie kłamstwo i propagandę, na dodatek publikuje niewygodne fakty, to blokują mu dostęp w ogóle, znika, nie ma go. Coraz częściej także, w ramach kończącego się już „pilot project” nie może nic sprzedać na portalach typu Allegro, czy Alibaba, jest na czarnej liście, reklama jego firmy na portalach trafia w kompletną próżnię, widzi ilość wyświetleń, za którą zapłacił i dziwi się, dlaczego nikt nie odpowiada, dlaczego klienci go ignorują, nie kupują tak dobrego i taniego towaru, czy usługi, a oni jego reklam, ani jego firmy w sieci normalnienie widzą, algorytm ich omija, a jego dyskryminuje, automatycznie. Werner Herzog w swoim dokumencie „Lo i stało się. Zaduma nad światem” pyta retorycznie, czy Internet jest emanacją szatana?  To niewątpliwie jego dzieło. Wkrótce, jeśli zwolennik wolności  nie przyjmie ich znaku na czoło lub przedramię, nie będzie mógł nic kupić ani sprzedać, jak pisze św. Jan.  Na razie może jeszcze kupić, dopóki ma pieniądze, bo każdy zysk jest żydostwu miły.
     
Dlaczego to wszystko? Skąd taka nienawiść do świata? Z odwiecznego, szowinistycznego obłędu pseudo-religijnego, z judaistycznego jadu sączonego żydom przez kilka tysiącleci, a także z wolnego wyboru dokonanego przez zwykłych ludzi: zła, zamiast dobra, choćby przez brak działania, przez zaniechanie.   

Comment