No icon

Świat

DUGIN: JEŚLI NIE JESTEŚ POSTĘPOWCEM, JESTEŚ NAZISTĄ I MUSISZ ZOSTAĆ ZNISZCZONY. WSZYSTKO TRZEBA POŚWIĘCIĆ W IMIĘ WOLNOŚCI, LGBT+, TRANSPŁCIOWOŚCI I SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

Autor: E. MICHAEL JONES • AUGUST 22, 2022 Tłumaczenie z The Unz Review
 
W artykule w lipcowym przeglądzie Unz, emerytowany agent CIA Philip Giraldi opisał spotkanie, jakie miał na tak zwanej „konferencji antywojennej”.

"Pięć lat temu napisałem artykuł zatytułowany „Amerykańscy Żydzi prowadzą wojny Ameryki”. Okazał się najpopularniejszym utworem, jaki kiedykolwiek napisałem i zostałem za to nagrodzony natychmiastowym wyrzuceniem z tzw. magazynu, w którym przez czternaście lat byłem stałym i bardzo popularnym współpracownikiem. Artykuł rozpocząłem od krótkiego opisu spotkania z aliantem, którego spotkałem nieco wcześniej na konferencji antywojennej. Starszy dżentelmen zapytał: „Dlaczego nikt nigdy nie mówi szczerze o trzystukilogramowym gorylu w pokoju? Nikt nie wspomniał o Izraelu na tej konferencji, a wszyscy wiemy, że to amerykańscy Żydzi ze wszystkimi swoimi pieniędzmi i władzą wspierają każdą wojnę na Bliskim Wschodzie dla Netanjahu? Czy nie powinniśmy zacząć ich nazywać po imieniu i nie pozwalać, aby uszło im to płazem?"

Konferencja odbyła się w Mashhad w Iranie, a „starszym dżentelmenem”, choć nie cierpię tego przyznawać, byłem ja. Może i jestem w podeszłym wieku, ale na pewno nie jestem dżentelmenem. Powiedziałem, że musimy złamać to, co ktoś kiedyś nazwał  „Jew Taboo” (żydowskim tabu), jeśli chcemy skutecznie przeciwstawiać się siłom, które pchały Amerykę do jednej wojny po drugiej.

Były trzy powody, dla których Donald Trump unieważnił JCPOA, inaczej znany jako porozumienie nuklearne z Iranem: „Sheldon Adelson, Bernard Marcus i Paul Singer”. Trzech bogatych Żydów przejęło amerykańską politykę zagraniczną, a mimo to byliśmy ograniczeni konwenansami poprawności politycznej, znanej właśnie jako Jew Taboo. Nie wspominaliśmy o tym, że byli Żydami lub że rujnowali międzynarodową reputację Ameryki przez prowadzenie polityki zagranicznej, której jedynym beneficjentem był Izrael.

W Iranie, krytykowanie Żydów było w porządku, dopóki nazywasz ich Izraelczykami. Ale to nie Izraelczycy przekonali Trumpa do unieważnienia umowy nuklearnej, to Żydzi w Ameryce. Kiedy mówiłem o tym, gigantyczny ekran telewizyjny w tle pokazywał izraelskich snajperów, w czasie rzeczywistym strzelających w plecy uciekającym Palestyńczykom, gdy wycofywali się z muru apartheidu, który Izraelczycy wznieśli, aby trzymać ich z dala od własnego kraju.

Nie wszyscy Żydzi byli winni, kontynuowałem. „Gdyby wszyscy Żydzi byli jak rabin David Weiss”, członek Neturei Carta, który siedział na przednim podium gdzieś pomiędzy Philem i Naderem Talebzadehem, „nie byłoby nas tutaj, aby omawiać ten problem. Ale większość Żydów nie jest tak jak on zadowolona z życia w swoich gettach, są szczęśliwi tylko wtedy, gdy przejmują twoją kulturę i ją niszczą”.

Ale większość Żydów nie jest tak jak on zadowolona z życia w swoich gettach, są szczęśliwi tylko wtedy, gdy przejmują twoją kulturę i ją niszczą”.
Nie wszyscy byli zadowoleni z tego, co miałem do powiedzenia. Miko Peled, syn słynnego izraelskiego generała i zagorzały zwolennik praw Palestyny, spędził resztę dnia, chodząc do ludzi takich jak Alison Weir i lobbując za wyrzuceniem mnie z konferencji. Tak się nie stało, ponieważ Irańczycy są zbyt uprzejmi, żeby coś takiego zrobić, ale także dlatego, że wiele osób uważało, że w końcu powiedziałem to, co należało powiedzieć.

Phil podszedł do mnie później i podziękował za moją szczerość, a następnie zastosował moją sugestię w praktyce w artykule, w którym jasno opisał, w jaki sposób Żydzi byli odpowiedzialni nie tylko za trwające wówczas okrucieństwa, ale także za obecne okrucieństwa, znane jako wojna na Ukrainie. Jednak robiąc to, dowiedział się, że nikt, kto krytykuje Żydów, nie uniknie kary, choć nastąpi późniejszy wzrost świadomości, która jest stałym towarzyszem sprzeciwu wobec zła.

Amerykański Konserwatysta został ewidentnie stworzony przez Pata Buchanana oraz Taki,  jako nacjonalistyczna tarcza przed neokonserwatyzmem, jednak i do niego został dokooptowany i teraz jest kierowany przez oportunistę Roda Drehera, którego głównym zadaniem było zapewnienie wszelkimi sposobami, by konserwatyzm nie działał i nie mógł zagrażać żydowskim interesom.

Phil Giraldi nie był jedynym, który podziękował mi za to, co powiedziałem. Po zakończeniu sesji zwrócił się do mnie główny mówca tego dnia, prof. Aleksander Dugin, socjolog będący siłą napędową rosyjskiego nacjonalizmu, który mówił o wielobiegunowym świecie, który miał powstać jak feniks z popiołów Imperium Amerykańskiego, a teraz dziękował mi za interwencję w sprawie złamania żydowskiego tabu.

Dugin miał wyciągnąć lekcję, którą wszyscy nauczyliśmy się z kwestionowania władzy żydowskiej, ale w znacznie straszniejszy sposób, gdy jego córka została zamordowana 20 sierpnia w zamachu bombowym. Według Andrieja Krasnowa, który osobiście znał Darię Duginę, atak był wymierzony w Aleksandra, a nie w jego córkę. „To był pojazd ojca. Darya wzięła dzisiaj jego samochód, podczas gdy Alexander przesiadł się do innego.  Jechał obok. Był na miejscu tragedii. O ile rozumiem, Aleksander lub prawdopodobnie oboje byli celem. Denis Pushilin, szef kontrolowanej przez Rosję Donieckiej Republiki Ludowej twierdził, że Dugina została zabita przez ukraińskie władze.  Aleksander Dugin został już raz wyznaczony do zamordowania przez UDA, Ukraińską Armię Ochotniczą (Українська добровольча армія), oddział nazistowskiego Prawego Sektora, ale to było wiele lat temu.

Niedawno Dugin złamał żydowskie tabu. 29 czerwca Kevin MacDonald opublikował artykuł na stronie internetowej Occidental Quarterly analizujący angielskie tłumaczenie artykułu Dugina, który ukazał się na Katehon , antyglobalistycznej, prorosyjskiej stronie internetowej zatytułowanej „Sąd Stanów Zjednoczonych przeciwko ideologii postępu”.
Podobnie jak ja, Dugin postrzegał decyzję Sądu Najwyższego z 1973 r. w sprawie Roe przeciwko Wade, która obala wszelkie prawa zakazujące aborcji, jako znaczący krok w kierunku ustanowienia żydowskiej hegemonii nad kulturą amerykańską. W następstwie decyzji Sądu Najwyższego uchylającej Roe przeciwko Wade, Dugin napisał artykuł łamiący żydowskie tabu. Punkt zwrotny w kulturze amerykańskiej nastąpił w latach 70., kiedy to nowa grupa, która była:
„Etnicznie żydowska, ale przesiąknięta europejskimi lub sowieckimi zasadami i kodami kulturowymi. . . przyniosła do Stanów Zjednoczonych inną kulturę i filozofię. W ogóle nie rozumieli ani nie akceptowali amerykańskiego pragmatyzmu, widząc w nim jedynie tło dla własnego awansu. Oznacza to, że wykorzystali amerykańskie możliwości, ale nie zamierzali przyjąć libertariańskiej logiki niezwiązanej z jakimkolwiek śladem totalitaryzmu. W rzeczywistości to te obce elity porwały starą amerykańską demokrację. To oni przejęli ster struktur globalistycznych i stopniowo przejęli władzę w Stanach Zjednoczonych.”

Wysuwając to twierdzenie, Dugin istotnie złamał żydowskie tabu. A było to konieczne do ustalenia skądinąd niezrozumiałego związku między aborcją a wojnami na rzecz Izraela, co jest charakterystyczne dla tego, co Dugin nazywa „Nową Ameryką”, grupy, która:

Podkreśla, że wolność wymaga przemocy wobec tych, którzy nie rozumieją jej wystarczająco dobrze. Oznacza to, że wolność musi mieć interpretację normatywną i to od samych neoliberałów zależy, jak i kto z niej korzysta i jak ją interpretują. Stary liberalizm jest libertariański. Nowy jest rażąco totalitarny. Sąd Najwyższy odwraca teraz totalitarną, dyktatorską strategię neoliberalnych globalistycznych elit, które działają — trochę jak bolszewicy w Rosji — w imię przyszłości.

W „Nowej Ameryce” jesteś albo zabójcą, albo płodem. Mordercy mają żydowskie przywileje, ale płody nie mają żadnych praw wobec prawa, o czym Amerykanie dowiedzieli się po Charlottesville oraz 6 stycznia. Zgodnie z rozumieniem przez Dugina „nowej”, tj. żydowskiej Ameryki, „nie masz prawa nie być liberałem. Jeśli nie jesteś postępowcem, jesteś nazistą i musisz zostać zniszczony. Wszystko trzeba poświęcić w imię wolności, LGBT+, transpłciowości i sztucznej inteligencji”.

Zgodnie z tą zasadniczo talmudyczną ideologią, jeśli matka ma prawo zabić swoje dziecko, rząd ma prawo zamordować każdego, kto sprzeciwia się prawu oligarchów do interpretacji tajemniczej klauzuli sędziego Kennedy'ego – „Sednem wolności jest prawo do definiowania własnego własne pojęcie istnienia, sensu, wszechświata i tajemnicy ludzkiego życia” – jak uważają za stosowne. Kiedy Dugin złamał żydowskie tabu, stało się jasne, że nie był liberałem i dlatego stracił prawo do życia w takim samym stopniu, jak miliony płodów podczas trwającego żydowskiego terroru, który rozpoczął się w 1973 roku, kiedy Sąd Najwyższy wydał wyrok Roe v. Wade.

Jedynym pytaniem był wybór właściwych środków, aby doprowadzić do politycznego odpowiednika aborcji. Miesiąc przed tym, jak UDA spartaczyła zabójstwo Dugina, mordując zamiast tego jego córkę, federalna ława przysięgłych w Nowym Jorku skazała byłego oficera CIA Joshuę Schulte za dziewięć przestępstw na podstawie ustawy o szpiegostwie za dostarczenie informacji do akt Wikileaks, które stały się znane jako Krypta 7. najbardziej znaczącymi odkryciami Krypty 7 był „dowód, że CIA była w stanie włamać się do systemów komputerowych samochodów i przejąć kontrolę nad pojazdem”.
Rewelacja ta nie miała bezpośredniego wpływu na zabójstwo Darii Duginy, ponieważ celem zamachu było szerzenie terroru wśród ogółu ludności rosyjskiej, do czego potrzebny był rozgłos. Zamach na życie Dugina miał więcej wspólnego z ukraińskim ostrzałem elektrowni atomowej w Zaporożu, który był kolejną próbą odwrócenia uwagi świata od przegrywania wojny przez Ukranazisów. Była to także desperacka próba użycia  Artykułu 5 Karty NATO, zarzucając atak nuklearny na członków NATO jako pretekst do skłonienia innej grupy Gojów do śmierci za gejowskie dyskoteki, podczas gdy Rosjanie obrócili ukraińskie siły w proch.

Co ważniejsze, celem tego zabójstwa przez UDA było zaimponowanie Amerykanom i wytrząsanie z nich jeszcze więcej pieniędzy. Po śmierci Duginy Joe Biden wysłał kolejne 775 milionów dolarów dla ukraińskich nazistów, których głównym zadaniem jest wzbogacenie się podczas obrony gejowskiej dyskoteki.
Rewelacje o zdolnościach CIA do hakowania samochodów miały większe znaczenie dla serii wypadków samochodowych w Ameryce. W środę, 3 sierpnia, dwa i pół tygodnia przed śmiercią Darii Duginy w samochodzie jej ojca, Jackie Walorski, reprezentantka Indiany z Indiany, zginęła, gdy jej samochód w niewytłumaczalny sposób skręcił w drogę nadjeżdżającego SUV-a. Ten wypadek skutecznie odciął głowę republikańskim przywódcom w hrabstwie St. Joseph, grupie, która została pobudzona do zdobycia miejsc w notorycznie skorumpowanym dystrykcie demokratycznym z powodu fali oburzenia na administrację Bidena, która ogarnęła stan. Dwa dni później, 5 sierpnia, Anne Heche miała wypadek samochodowy, który ostatecznie odebrał jej życie. W obu przypadkach samochód nagle wymknął się spod kontroli, w przypadku Anne Heche, przyspieszając do 100 mil na godzinę, a następnie wpadając na dom, w którym zapalił się, poważnie raniąc Heche, która później zmarła w szpitalu. Według jednego raportu:

Anne Heche pracowała nad kontrowersyjnym filmem dla sieci Lifetime, grając matkę nastoletniej córki, która była przedmiotem handlu seksualnego, demaskując podziemia pedofilii. Film zatytułowany „Dziewczyna z pokoju 13” oparty jest na prawdziwej historii, która ma rzucić światło na mroczny przemysł handlu ludźmi o wartości 150 miliardów dolarów i ma zostać wyemitowany zgodnie z planem 17 września na kanale Lifetime.[8]

Pech chciał, że Jackie Walorski była również zdeterminowana, aby zrobić coś z handlem dziećmi: Gdy tylko przedstawiciel Jackie Walorski przybył do Waszyngtonu, rozpoczęła współ sponsorowanie HR 5135, ustawy o zapobieganiu handlowi ludźmi, interwencji i odzyskiwania z 2014 r. oraz HR 3530, ustawy o sprawiedliwości dla ofiar handlu ludźmi z 2014 r. Jako oryginalnie pochodząca z Ohio ofiara molestowania dzieci, Anne Heche i sąsiedni stanowy przedstawiciel stanu Indiana, Jackie Walorski, rzekomo kontaktowali się w ciągu ostatniego roku, podnosząc trudną sytuację handlu ludźmi i niewolnictwa seksualnego jako swój najwyższy priorytet. Opierając się na tym kluczowym fakcie i podobieństwie, wydaje się, że nie ma żadnego wypadku w ciągu dwóch dni od siebie, obie giną w dziwacznych wypadkach samochodowych o dużym wpływie, które sugerują potencjalną ingerencję, gdyby oba ich pojazdy zostały zdalnie zhakowane.

Ten sam artykuł wspomina o śmierci dziennikarza Rolling Stone Michaela Hastingsa w 2013 roku jako kolejny przykład śmierci na skutek włamania się do systemu sterowania samochodem. Przed rzekomym „wypadkiem” Hastingsa 13 czerwca 2013 r. przekazał przyjaciołom i powiernikom, że jest przekonany, że FBI chce go przesłuchać w sprawie wybuchowej historii, nad którą w tym czasie pracował, ujawniając przestępczość CIA, demaskując nowego dyrektora Johna Brennana. Miesiąc po brutalnej śmierci Michaela, przechwycone materiały przez WikiLeaks od kontrahenta CIA Stratfora ujawniły, że to prawda, pies gończy Obamy, Brennan, udał się na polowanie na czarownice i karał dziennikarzy, którzy ujawniają zbyt dużo brudu na temat przestępców z Waszyngtonu DC.  DARPA, ramię badawcze Departamentu Obrony, przez lata pracowała nad uzyskaniem dostępu do wyłącznika awaryjnego lub szybkiego przyspieszania samochodu za pomocą zdalnej kontroli nad obecnie w pełni skomputeryzowanym przemysłem motoryzacyjnym, z wbudowaną technologią hackerską.  

11 października 2008 r. austriacki nacjonalista Jörg Haider zginął w wypadku samochodowym niezwykle podobnym do tego, w którym zginęła Anne Heche, gdy jego VW Phaeton przyspieszył do skrętu, a następnie zjechał z drogi w pobliżu miasta Klagenfurt.

Przewidywalnie The Guardian powiedział, że „nie było śladu nieczystej gry, zewnętrznej ingerencji”. Wyrok był przedwczesny. W 2016 roku Kopp Verlag wyprodukował film zatytułowany „ Attentat oder Unfall ”, w którym zbadano wciąż niewyjaśnione okoliczności związane ze śmiercią Haidera i podejrzenie, że został zamordowany. W oświadczeniu, które mogło pochodzić z artykułu Dugina o unieważnieniu przez amerykański Sąd Najwyższy wyroku Roe przeciwko Wade, moderator wyciągnął wniosek, który oligarchowie chcieli przekazać jako ostrzeżenie dla Austriaków. Haider był nazistą i „ Fuer Neonazis gilt das Recht auf leben nicht ”. Naziści nie mają prawa do życia.

Hakowanie samochodów jest bardzo trudne do udowodnienia, co sprawia, że jest to pomysł na broń do zabijania. Morderstwo Darii Dugin było w porównaniu oczywiste, a przesłanie, które chcieli nam przekazać oligarchowie, jest zatem bezbłędnie jasne. Każdy, kto powoduje niedogodności dla programu oligarchów, może zostać usunięty, ponieważ, jak ujął to Dugin: „nie masz prawa nie być liberałem. Jeśli nie jesteś postępowcem, jesteś nazistą i musisz zostać zniszczony. Wszystko trzeba poświęcić w imię wolności, LGBT+, transpłciowości i sztucznej inteligencji”. Kiedy Dugin nazwał tych ludzi bolszewikami, Kevin MacDonald wyraził taką opinię:

„Kuszące jest myślenie, że Dugin łączy autorytarne postawy typu bolszewickiego z żydowską nadreprezentacją w nowej amerykańskiej elicie, biorąc pod uwagę, że zauważył oczywistą rolę Żydów w nowej globalistycznej elicie dominującej w Ameryce i jego prawdopodobną świadomość dobrze znanej, żydowskiej roli w morderczych, intensywnie autorytarnych wczesnych dekadach ZSRR z jego utopijnymi obietnicami stworzenia Nowego Człowieka Radzieckiego. Ta bardzo duża rola Żydów we wczesnych dekadach ZSRR została również zauważona przez Putina i jest przypuszczalnie powszechną wiedzą rosyjskich intelektualistów.

Kiedy Dugin wygłosił przemówienie na temat powstania wielobiegunowego świata, nie zgodziłem się z tym, twierdząc, że sam fakt, iż Rosjanie i Amerykanie rozmawiali w Iranie o geopolityce po angielsku, był dowodem na to, że nikczemne globalne imperium, które zbudowali Amerykanie, miało stać się fundament globalnej świadomości, którego Bóg użyłby, Inshallah, aby wydobyć dobro ze zła. Nadal tak czuję i mam nadzieję, że Daria Dugina nie zginęła na próżno, ponieważ jej śmierć pozwoli rozprzestrzenić się w Ameryce „powszechną wiedzę wśród rosyjskich intelektualistów” i złamać żydowskie tabu.

22 sierpnia The Daily Mail ogłosił, że rosyjska FSB, następczyni KGB, twierdziła, że Dugina została zamordowana przez Ukrainkę o imieniu Natalia Vovk, która „przyjechała do Rosji 23 lipca wraz z córką Sophią Shaban, 12 lat, zanim pojechała Mini Cooperem, żeby szpiegować Duginę.  Żydzi, którzy rozpoczęli tę wojnę – Nuland, Blinken, Zełenski, Kołomojski – zabili Duginę bez względu na to, kto nacisnął spust.

Comment