No icon

Świat

MIĘDZYNARODOWE GRY WOJENNE 2022 POD MOSKWĄ Z UDZIAŁEM CHIN - ROSJA JESZCZE NIE ZACZĘŁA NAWET ROZGRZEWKI DO WOJNY Z ŻYDOSTWEM, ZNANEJ JAKO WOJNA NA UKRAINIE

W mediach zachodnich wojna na Ukrainie wrze, oszukani Polacy, niczym nie „Miasto Ślepców” jak u José Saramago, a całe państwo ślepców przyjmują  5 milionów jadowicie im wrogich  pasożytów z Ukrainy, z dobrego serca, choć na skutek bezczelnego oszustwa oraz ostentacyjnej zdrady rządu Morawieckiego. Pośród tych 5 milionów znajduje się zaledwie niewielki ułamek procenta rzeczywistych ofiar gdzieś z oddalonego od Polski o ca. 1500 km Donbasu. Tymczasem pomiędzy 13 a 27 sierpnia 2022r. Rosja kolejny raz przewodzi międzynarodowym grom wojennym International Army Games 2022, w których bierze udział ponad 260 ekip wojskowych z 34 krajów Europy, Azji, Afryki oraz Ameryki Południowej, pośród nich Chiny, Iran, Arabia Saudyjska, Serbia, Białoruś, Algieria, Wietnam, Mongolia, Armenia, Boliwia, Azerbejdżan, Wenezuela, Uzbekistan, Sri Lanka, a nawet Bangladesz, Mali i Rwanda.     
 
Impreza zakończyła się w sobotę 27 sierpnia 2022r., ceremonia pożegnalna miała miejsce w Moskwie w Kongresie Patriotycznym i Centrum Wystawowym (Patriot Congress and Exhibition Centre), obiekcie Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej.  
 
Patriot Congress and Exhibition Centre
 
Chińczycy zabierają właśnie swoje czołgi i wracają z Rosji do Pekinu. Ich ekipa brała udział grach wojennych na terenie rosyjskiego poligonu w Alabino, w okręgu moskiewskim. Zamieszczali relacje z wydarzenia w chińskich mediach, m. in. na swoim portalu People’s Daily Online, trąbiła o tym największa agencja Xinhua. Do Polski te informacje nie zdołały się przedrzeć przez szczelny mur żydowskiej cenzury oraz propagandy, jak za Lenina, czy innego Hitlera/Rothschilda (wg nobliwej „Rzeczpospolitej”, a więc trop sprawdzony).
 
International Army Games 2022 - reprezentant armii chińskiej odbiera nagrodę
 
Ten gigantyczny projekt zainicjowany przez Rosję już w 2015r. tym razem odbywał się równolegle na 30 poligonach, nad 4 morzami, w 12 krajach, na 3 kontynentach. Miejsce miały 34 współzawodnictwa w różnych dziedzinach wojskowych, naziemnych, marynarki wojennej i lotnictwa.  
 
Chiński sztam na grach wojennych 2022 w Rosji
 
Zatem świat obłąkanego Zachodu na żydowski rozkaz pręży muskuły, wysyła tysiące najemników, w tym ponad 1700 Polaków, dostarcza na Ukrainę gigantyczne ilości najnowszej, sterowanej komputerowo broni ofensywnej typu Javelin, M142 HIMARS, itd., z której wg oficjalnego raportu amerykańskiej telewizji CBC NEWS do adresatów trafia najwyżej 30%, a reszta w skorumpowanym, amoralnym ukraińskim piekle wędruje „do żyda”.
 

[removed][removed]

 

Amerykańska, brytyjska, francuska, kanadyjska, itd. broń rozpływa się nie wiadomo gdzie, choć przecież doskonale wiadomo, że w prywatnych armiach żydowskich oligarchów na Ukrainie, w żydowskich batalionach sierot po Hitlerze, typu Azow, w wielu krajach za granicą, a nawet w samej Rosji (!). Lecz oficjalnie nie potrafi tego ustalić sam amerykański rząd, o czym donosi w swoim raporcie amerykańska telewizja CNN 

 
[removed][removed]
 
Dziki, kompletnie otumaniony  Zachód, którego podstawieni przez żydostwo liderzy, zwykli zdrajcy typu Morawiecki z premedytacją wiodą własne państwa i całą Europę do zagłady, do świata technokratów z bezduszną, transhumanistyczną populacją, zdziesiątkowaną uprzednio inscenizowaną Apokalipsą dla ubogich, fałszywą pandemią, szczepieniami preparatami genetyczno-technotronicznymi, a teraz już wprost truciem rzek, rychłą. Prawdziwą wojną i mrozem w nieogrzewanych, nieoświetlonych domach do ca. 500 mln osób, jak zapisano na wysadzonych ostatnio w powietrze i rozjechanych buldożerem tablicach The Georgia Guidestones, zatem ten Zachód podcina sobie żyły i wypruwa flaki idiotycznymi z racjonalnego punktu widzenia sankcjami, a żydostwo, jak to ono – liczy pieniądze, windując ceny dla Zachodu pod nieboskłon bezczelną spekulacją, wywołując umyślnie panikę na giełdach wzorem Rothschilda w czasie bitwy pod Waterloo, kiedy ta patologiczna rodzina za przysłowiowych kilka pensów przejęła całą Wielką Brytanię i rządzi nią do dziś. I czeka na swojego urojonego, kopniętego jak to podłe plemię mesjasza przez małe „m”, rodem z samego dna piekła.  
 
International Army Games 2022
 
Rosja póki co ewidentnie niewiele sobie z tego wszystkiego robi. Bawi się w gry wojenne z kilkudziesięcioma sojuszniczymi państwami i zarabia krocie na ropie oraz gazie, które zmieniły nieco kierunek, lecz płyną jeszcze szerszym strumieniem, po znacznie wyższej niż uprzednio, choć wciąż atrakcyjnej cenie do Chin, Turcji, na Węgry przez Bułgarię i Serbię, do wielu innych krajów,  nawet do Arabii Saudyjskiej, która kupuje od Rosji całe morze benzyny, gdyż ropę ma własną ,lecz nią nie napędzi amerykańskich pożeraczy benzyny. Natomiast rosyjski rubel  jest dziś najmocniejszą zapewne walutą na świecie, wymienialną pośród krajów BRICS, których liczba powiększa się w błyskawicznym tempie.  
 
Rosja przeprowadziła militarną operację zniszczenia zagrażających jej laboratoriów z bronią biologiczną rozmieszczonych na terenie Ukrainy, poświęciła w ofierze ze 2000 swoich żołnierzy na medialnej pseudo-wojnie i czeka teraz spokojnie na swój kawałek tortu w tej krwawej, żydowskiej hucpie, w postaci sporej, wschodniej części tymczasowego państwa „Ukraina”, nota bene przeznaczonego do rozbioru a priori, od samego początku, już w momencie jej powstania, zaledwie 30 lat temu. Rosji ma przypaść cały Donbas +, kawałek Zaporoża i naturalnie Krym,  a w razie czego, gdyby  przyszła komuś do głowy jakaś współczesna Barbarossa 2.0 i NATO łamiąc deal żydowsko-żydowski, saduceuszy zachodnich z faryzeuszami wschodnimi, jak żydowscy hitlerowcy z żydowskimi bolszewikami i bezrozumnie ruszyłoby jednak na Rosję, główne po to, żeby wybić Polaków, to Rosja  w jeden dzień zmiecie z powierzchni ziemi pół Europy i całe Stany Zjednoczone oraz Izrael.
 
Jak naprawdę wygląda ta „wojna” kto ma odwagę, oczy do patrzenia i uszy do słuchania może zobaczyć w Kijowie, gdzie Kliczko na centralnym tarasie popija szampana z notablami UE, albo we Lwowie, w którym dawno już nie ma Szczepcia i Toncia z ich Lwowskim poczuciem humoru. Dziś dominuje tam czarno-czerwony humor banderowskiej propagandy, a bomby owszem, wybuchają w koło i wszędzie słychać eksplozje. Eksplozje śmiechu z naiwnych Polaków i naiwnego dzikiego Zachodu wypruwających sobie żyły otumanionych społeczeństw łudzących się, że niosą pomoc krajowi, który nigdy nie istniał i istniał nie będzie, bowiem celem w tym przedsięwzięciu jest budowa JudeoPolonii, czy też „Niebiańskiej Jerozolimy”,  która ma obejmować ziemie zachodniej Ukrainy oraz ziemie polskie, na wschód od Wisły, wg starego planu żydowskiego Hitlera – jak go nazywają historycy, Zeeva Żabotyńskiego, ojca Betaru oraz pośrednio Hitlerjugend.  Żydostwo robi dziś wszystko, co w jego diabelskiej mocy, żeby Polski zniknęła z mapy świata na co najmniej kolejne 123 lata, choć jeszcze chętniej raz, na zawsze.
 
[removed][removed]

Comment