No icon

Świat

LIST OTWARTY BENEDYKTA CHMIELOWSKIEGO DO ROGERA WATERSA, W ODPOWIEDZI NA ATAK KRWAWEJ ŻYDOKOMUNY W POLSCE NA WOLNOŚĆ I DEMOKRACJĘ, NA KULTURĘ

Roger, jestem Polakiem, proszę przyjmij moje przeprosiny za niezwykle podłe działanie władz miejskich w Krakowie przeciwko tobie. W istocie mamy do czynienia z  totalitarnym działaniem rządu w Polsce, ponieważ decyzja z pewnością zapadła na szczeblu rządowym, a ten biedny facet Łukasz Wantuch jest tylko użytecznym idiotą, prostym, nieskomplikowanym narzędziem wykorzystywanym przez nich do jeszcze większego tłumienia wolności oraz demokracji w Polsce, które prawie tu nie istnieją.
 
Roger, przyjacielu, zapewniam, że jesteś mile widziany w Polsce przez Polaków. Znamy Cię bardzo dobrze i podziwiamy jako fundament Pink Floyd, a także jako niezależnego muzyka Rogera Watersa, od wielu lat.
 
Niestety, David Gilmour wydaje się być kimś w rodzaju Łukasza Wantucha. Reprezentuje zupełnie przeciwny kierunek polityczny, totalitarny, wspiera ukraińskie sieroty po Adolfie Hitlerze grając nazistowską piosenkę „Hey hey, rise up! ”, która jest hymnem ukraińskich hitlerowców oraz ich zbrodniczego przywódcy Stephana Bandery odpowiedzialnego wraz ze swoimi ukraińskimi wspólnikami za śmierć co najmniej 250 tysięcy polskich cywilów, kobiet i dzieci, niezwykle okrutnie pomordowanych siekierami, widłami i tak dalej, w 1943 r. na Wołyniu, w dawnej wschodniej Polsce. https://youtu.be/uVVRccerdW0  (angielskie napisy).
 
Polacy w swej większości są przeciwni tej fałszywej, ale krwawej wojnie Izraela prowadzonej rękami Polski, USA i UE przeciwko Rosji, toczącej się tylko na wąskim pasku tego kraju, około 1500 km od polskiej granicy, natomiast w Kijowie i Lwowie życie toczy się normalnie, nic się tam nie dzieje, nie ma działań wojennych, poza tą rakietą odpaloną przez Kliczkę podczas szczytu G7 w celach propagandowych, aby zdobyć więcej broni i więcej pieniędzy od ogłupiego Zachodu.
 
Każdy, kto jest trzeźwy i ma oczy do patrzenia i uszy do słuchania wie, że ta tak zwana „wojna” to krwawy projekt polityczny, biznesowy i religijny tych samych ludzi, którzy okupują Palestynę i mordują Palestyńczyków od samego początku powstania szowinistycznego państwa apartheidu Izrael z popiołów II wojny światowej.
 
Niestety Polska jest krajem okupowanym od końca II wojny,  po tym, jak Polaków zdradzili Roosevelt z Churchillem w Jałcie. Żydowscy bolszewicy przejęli władzę polityczną w Polsce w latach 1944-45 Dla wszystkich polskich dzieci znani są jako „żydokomuna”, co jest terminem historycznym, a nie antysemickim, cokolwiek w istocie oznacza „antysemityzm”.
 
Od tego czasu "żydokomuna" rządzi Polską po dziś dzień z niewielką zmianą techniczną w czasie Solidarności 1989, kiedy z żydowskich bolszewików przekształciła się w żydowskich neoliberałów. Dlatego użyłem wyżej wyrażenia „rząd w Polsce”, a nie „rząd polski”, bo to wcale nie jest polski rząd, to jest tak naprawdę rząd bardzo wrogi Polakom, nienawidzący nas, bo my, Polacy wiemy i pamiętamy bardzo dobrze wszystkie ich zbrodnie i zdrady, a jako większość katolików jesteśmy świadomi tego, kim naprawdę jest ich ojciec (J 8:44).
 
Oni Cię nienawidzą Roger za twoje zaangażowanie w ruch BDS, a także za bardzo sugestywne występy ze  świniami latającymi nad areną koncertu, przedstawiającymi banksterów. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy to również w Polsce.
 
Otóż,  ​​Zachód zdradził Polaków po II wojnie światowej i zostawił nas w rękach socjopatów krwawego sowieckiego, ergo: żydowskiego reżimu, który wymordował 1,6 miliona Polaków tylko w latach 1944-1948 według prof. Rummela w jego słynnej książce „Śmierć przez rząd: ludobójstwo i masowe mordy od 1900 roku”. Nie możemy sami decydować. Dlatego Wantuch mógł odegrać tę marną komedię.
 
Zatem, jeszcze raz proszę przyjmij moje przeprosiny za bezczelność Wantucha, będącego tylko marionetką rządu w Polsce.
 

Comment