No icon

Świat

YELLEN OSTRZEGA CHINY, ŻE EWENTUALNA POMOC ROSJI PRZYNIESIE POWAŻNE KONSEKWENCJE, USA PODEJMĄ DZIAŁANIA, CZYLI: NIE STRASZ, NIE STRASZ...

Yellen: USA nie będą tolerować umów, które pomogą Rosji uniknąć sankcji
G-7 i USA nakładają nowe sankcje
 
Sekretarz Skarbu USA, żydówka Janet Yellen (Jeleń) ostrzegła Chiny oraz inne narody przed udzielaniem materialnego wsparcia Rosji, mówiąc, że wszelkie takie działania będą równoznaczne z unikaniem sankcji i „spowodują bardzo poważne konsekwencje”.
 
„Nie tylko jasno powiedzieliśmy chińskiemu rządowi, ale także wyjaśniliśmy chińskim firmom i chińskim bankom, że nie będziemy tolerować umów handlowych, które pomogą Rosji uniknąć sankcji” – powiedziała w piątkowym wywiadzie dla telewizji MSNBC . „Będziemy łamać opór i wymuszać nasze sankcje, a konsekwencje będą bardzo poważne”.
 
To oznacza, że USA zamierzają blokować rosyjsko-chińskie transakcje realizowane obecnie przez amerykański banki pośredniczące, które pobierają swoisty podatek od każdej transakcji dokonywanej poprzez system SWIFT.
 
Jednak Rosja z Chinami wcale nie muszą się rozliczać w upadających amerykańskich dolarach, wręcz przeciwnie, transakcje będą z pewnością realizowane poprzez alternatywny dla SWIFT system rosyjski, w chińskich juanach oraz w rublach.
 
To z kolei przybliży nieuchronny krach zbytecznego dolara USA, którego już dziś większość krajów traktuje niczym gorący kartofel, rozglądając się gorączkowo, komu go w końcu podrzucić i jest więcej niż pewne, że spora część tej śmieciowej waluty, wartej nie więcej niż na niej farba i papier, trafi do Polski, po czym nastąpi dramatyczna deprecjacja, co obciąży polskie społeczeństwo gigantycznym, dodatkowym długiem.
  
Biały Dom, tak celnie przedstawiony w filmie Quentina Tarantino „Django”,  poinformował, że rok po rozpoczęciu operacji wojskowej prezydenta Putina na Ukrainie przeciwko banderowcom oraz krwawym, żydowskim puczystom, typu Jaceniuk, Kliczko, Turczynow i s-ka, Poroszenko, czy dziś klaun Żełenski, zainstalowanym nakładem 5 mld USD u sterów władzy po obaleniu legalnego prezydenta Victora Janukowycza przez grupę amerykańskich sabotażystów pod komendą żydówki Victorii Nuland, pełniącej obecnie funkcję Sekretarza Stanu, Stany Zjednoczone oraz inne kraje Grupy G7 nałożą nowe kontrole eksportu i nową pulę sankcji na Rosję.
 
Środki, które zostaną ogłoszone w piątek, obejmą rosyjski przemysł obronny i energetyczny, instytucje finansowe oraz ponad 200 osób.
 
Prawie 90 firm w Rosji, Chinach i innych krajach zostanie umieszczonych na liście podmiotów Departamentu Handlu uchylających się od sankcji. Lista ma na celu uniemożliwienie docelowym firmom kupowania półprzewodników, oprogramowania lub innych technologii wyprodukowanych w USA lub stanowiących  amerykańską własnością intelektualną, czyli zabezpieczonych patentami.

[removed][removed]

Tymczasem Chiny opublikowały dziś swój 12-punktowy  plan pokojowy dla Rosji oraz Ukrainy, który nie spotkał się z aprobatą globalnego żydostwa, animującego tę wojnę od samego początku, bowiem jego celem jest uzyskanie znacznego postępu w zniewoleniu ludzkości poprzez przyspieszenie realizacji projektu transhumanistycznego, zniszczenie znienawidzonej od zawsze Polski, dokonanie kolejnych rozbiorów oraz   utworzenie Nowej Jerozolimy na ziemiach  znajdujących się na wschód od Wisły i zachodniej Ukrainy po Krym, przy czym nie jest wykluczone, że apetyty żydowskie są znacznie większe i w grę wchodzi także chazarski Kijów, który już w XI w. naszej ery miał się stać Nową Jerozolimą, plany zbudowania tam świątyni Salomona były już wówczas gotowe. Pokrzyżowali je jak zwykle Polacy (Bitwa pod Wiedniem, Bitwa Warszawska), kiedy Bolesław I Chrobry zdobył Kijów podczas słynnej wyprawy kijowskiej..
 
To nie jest dobra wiadomość dla Polski rządzonej dziś przez otwartych żydów, zdrajców i kolaborantów, którzy dla 30 srebrników są tradycyjnie skłonni zrobić dosłownie wszystko, z tą wszakże różnicą, że nigdy nie odezwą się w nich resztki sumienia, którego nie mają i nie postąpią jak trzeba, wzorem Judasza, który się wziął i powiesił. 
 
[removed][removed]
 
Niepokojące są słowa p. Krzysztofa Jackowskiego, który ma sporo realnych sukcesów w swojej dziedzinie i czy się to komu podoba, czy nie, jego wizje najczęściej spełniają się w rzeczywistości.
 
 
Artykuł na podstawie doniesień Bloomberga

Comment