No icon

Polska

APEL BENEDYKTA CHMIELOWSKIEGO DO FRANKOWICZÓW W POLSCE, KTÓRY JAK WIĘKSZOŚĆ POSTÓW ZNIKNĄŁ DZIŚ Z GRUPY NIE PŁACĘ RAT CHF NA FACEBOOKU TUŻ PO PUBLIKACJI

Totalniacka machina nabiera tempa w ruchu jednostajnie przyspieszonym. Moje kolejne z musu  konta są błyskawicznie blokowane oraz likwidowane w czarnej dziurze niepamięci rodem z Orwella, istotne, krytyczne posty frankowe i nie tylko są przeglądane na lata wstecz oraz usuwane zewsząd bez śladu, natomiast powołana przeze mnie grupa REFERENDUM OGÓLNOKRAJOWE: ODWOŁANIE WŁADZ RP, NORYMBERGA 2.0  jest na Facebooku niemal niewidoczna za sprawą patentu „ban shadow”. A to wielka szkoda dla frankowiczów w Polsce…
 
Dzisiejszy post usunięty z grupy Nie Płacę Rat CHF
 
Jeśli bowiem macie nadzieję NIE na jakieś iluzoryczne wygranie nigdy-nie-kończących-się procesów, które nawet po prawomocnym wyroku z reguły nie prowadzą do zwrotu ukradzionych wam pieniędzy, procesów, których beneficjentami są dziś jedynie banksterzy i mecenasi, działający, jak chcę wierzyć przeważnie w dobrych intencjach, choć już od dawna wzorem Temidy może nie z wagą do wynajęcia, ale z opaską na oczach, bez motywacji wyższej, niż wynagrodzenie za poszczególne etapy oraz ewentualny extra bonus success fee - LECZ na pozytywne dla was, prawdziwe zakończenie sprawy, co się równa unieważnieniu umowy, zdjęciu hipotek z waszych domów, a także otrzymaniu zwrotu nadpłaty na konta, to grupa REFERENDUM proponowała jedyną, konstytucyjną, pokojową, realną możliwość i nikt na przestrzeni ponad 2 lat nie potrafił tego konstruktywnie zakwestionować podając racjonalną  alternatywę.
Jak się dość szybko okazało idea jest niebezpieczna dla systemu programowo opartego na szemranym, partyjniackim establishmencie spod ciemnej gwiazdy, zebranym gdzieś po ukraińskich burdelach braci Rysicz oraz śmietnikach intelektualnych, ponieważ serwuje wszystkim 460 posłom oraz 100 senatorom solidnego kopniaka w tyłek, po którym lądują na bruku, kompletnie bezużyteczni, pozbawieni powodu do pychy, możliwości żerowania na budżecie RP oraz łapówek za uchwalanie „prawa” wg cennika opublikowanego w prasie już za rządów czerwonych pająków. 
 
Alternatywa dla znakomitej większości frankowiczów, ich rodzin, dzieci i wnuków jest taka: albo weźmiecie sprawy w swoje ręce, przyłączycie się do ludzi aktywnych i zaczniecie prezentować postawę czynną, obywatelską, Suwerena, albo ci, co trzymają was w żelaznym uścisku parakredytowago złodziejstwa oraz w stuporze płonnej nadziei w państwie pogłębiającego się bezprawia i niesprawiedliwości, docisną śrubę tak, że zostanie z was tylko mokra plama. Wasze domy potraktują tak, jak dziś te Palestyńczyków.
 
Korzystając z rzadkiej możliwości po chwilowym odblokowaniu jednego z koniecznych siłą rzeczy awatarów Benedykta Chmielowskiego przez jaczejkę Facebooka (już nieaktualne, zablokowany ponownie, a cztery inne konta usunięte w dwa dni wraz z postami) publikuję tu kopię usuniętego niedawno przez Facebook postu powitalnego, skierowanego do członków grupy ponad 2 lata temu, po kilku miesiącach jej funkcjonowania, kiedy już przedstawiliśmy sobie wszystkie, niepodważalne fakty odnośnie falszywej pandemmii oraz ataku rządu Morawieckiego na Polske i Polaków. 
 
Zachęcam frankowiczów do takich działań obywatelskich, które mogą mieć pozytywne rokowania, zamiast do postawy irracjonalnej, jak bezkrytyczna wiara w partyjniactwo kontrolujące sądownictwo, skazana a priori na niepowodzenie.
 
Tomasz, ostatni Mohikanin? W W-wie 23.07.2022r. Zdjęcie z profilu FB p. Tomasza
 
Smutnym przejawem zbiorowej katatonii frankowiczów sprzed kilku dni było pozostawienie w kompletnym osamotnieniu człowieka, któremu wszyscy wiele zawdzięczamy, p. Tomasza Sadlika, próbującego kolejny raz wyrwać Was z samobójczego letargu poprzez akcję Komitetu Obrony Kredytobiorców w postaci protestu przed Pałacem Prezydenckim oraz złożenia petycji niejakiemu Dudzie (dziadek co prawda nie z Wermachtu, za to wielce  zasłużony dla UPA; cóż, jak nie urok, to… przemarsz wojsk). Nawet ludziom z Warszawy, gdzie są dziesiątki tysięcy frankowiczów, nawet SBB, nie chciało się ruszyć tyłków. OK, może i wasza chata z kraja, ale za tę bezczynność, za zaniechanie, za niezabranie głosu, zapłacicie osobistym cierpieniem oraz cierpieniem własnych dzieci, gdyż tych „kredytów” w znakomitej większości nie spłacicie nigdy, nie ma takiej opcji, albowiem zostały skonstruowane w ten sposób, żeby spłata okazała się niemożliwa, przypomnę, że ich wartość zamiast systematycznie spadać na skutek comiesięcznych rat, wciąż wzrasta. Wygracie sprawę w sądzie? Ja też wygrałem i kompletnie nic z tego nie wynika. Teraz dołączą do Was okradane WIBOR-em miliony złotówkowiczów i pies z kulawą nogą już się wami nie zainteresuje. Wasz wybór, ale pretensje do samych siebie.
 
Swoją drogą, wielkim, głośno przemilczanym skandalem zakończyła się skarga nadzwyczajna RPO w sprawie frankowej p. Tomasza Sadlika do skorumpowanego Sądu Najwyższego (to ten sąd, o którym niedawo pisałem, że łamie Konstytucję, a w jego szeregii trafiają takie kreatury, jak niedawny SSA Maciej Kowalski, który po tym, jak próbował ukręcić sprawę frankową znajomego dostał kopniaka w górę i wylądował niczym nieskazitelna żona Cezara w Sądzie Najwyszym, wielce widać zasłużony dla partyjniacko-banksterskich oszustów i złodziei), występującego w zoologicznym składzie trzyosobowym: Aleksander Stępkowski i Grzegorz Żmij oraz ławnik Radosław Jeż. Skarga została oddalona, banksterscy kryminaliści górą dzięki dwom kryminalistom w togach plus przygłup bez znaczenia, jako kwiatek do kożucha.   
 
Rząd Morawieckiego wkrótce będzie chciał dobić tych, którzy utracili sporą część dochodów w trakcie wściekłego ataku na Polaków w czasie pierwszej, dwuletniej fazy fałszywej pandemii lecz mimo to zdołali przetrwać, a tych, którzy radzili sobie dotąd nieźle zechce sprowadzić do parteru, wszystkich zuboży inflacją wprowadzaną celowo, z premedytacją, systematycznie w tempie tak szybkim, że zszokowane, ogłupione ukraińską hucpą społeczeństwo w ogóle nie protestuje, stoi w bezruchu jak kangur na drodze oślepiony reflektorem nadjeżdżającej ciężarówki z gruzem i płaci za olej, cukier, węgiel, prąd, jak za zboże, rozglądając się po lasach za racjonowanym chrustem.
 
OK, powracam do ostatnio usuniętego wpisu powitalnego i dedykuję go także wam, frankowiczom, milionom Polaków okradanych „na franka”. Obyście się w porę zreflektowali, że bezczynność, albo działanie pozorne, pompowanie pary w gwizdek, prowadzi was na skraj przepaści.
 
 
Zmiana ilustracji, nie do wszystkich przemawia los murzynów jako odległy, abstrakcyjny, dlatego przypominam facjaty niektórych katów spośród powojennej żydokomuny, która wg amerykańskiego historyka prof. R. J. Rummela tylko w latach 1946-48 wymordowała 1,6 mln Polaków. Dane są dostępne w książce pt.: “Death by Government: Genocide and Mass Murder Since 1900” poświęconej ludobójstwom dokonanym przez rządy państw na własnych obywatelach, dla których prof. Rummel stworzył specjalne pojęcie: "Democide", łączące ludobójstwo z działaniami lokalnymi.
 
Ci, organicznie nienawidzący Polski i Polaków ludzie w kolejnych wcieleniach rządzą wciaż w Polsce
 
DO WSZYSTKICH CZŁONKÓW GRUPY
 
Jak wiadomo, ta grupa powstała w konkretnym celu, mianowicie zainicjowania procesu przeprowadzenia obywatelskiego referendum, które pozwoli odsunąć od władzy aktualną patokrację oraz postawić ją przed właściwym trybunałem.
Odnośnie fałszywej „pandemii” covid-19(84), antypolskich działań rządu Morawieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem Szumowskiego, p. Emilewicz i Pinkasa opublikowaliśmy tutaj wspólnie dostatecznie wiele informacji opartych o bezsprzeczne fakty, abyśmy mogli mieć absolutną pewność, iż ci ludzie są wrogami Polski, zbrodniarzami oraz skorumpowanymi indywiduami, które nie mogą reprezentować żadnego, zdrowego na umyśle narodu, nie mówiąc o pełnieniu funkcji kierowniczych.
System partyjny nie ma racji bytu, ponieważ służy partykularnym interesom partyjnym, a nie dobru Polski.
 
Wspominałem już wcześniej, że Grupa nie powinna przekształcić się w jeszcze jedno miejsce, gdzie można opublikować wszystko bez względu na jakość, czy dać upust słusznej skądinąd frustracji, albowiem z założenia nigdy nie miała być Hyde Parkiem lub kolejnym miejscem w sieci, gdzie następujące po sobie posty, choć obiektywnie z reguły interesujące lecz niezwiązane z meritum, tworzą chaos informacyjny i nie służą celowi Grupy.
 
Dlatego proponuję, abyśmy od tej chwili skoncentrowali się tutaj wyłącznie na kwestii referendum i wstrzymuję posty z nim niezwiązane. Proszę Was o deklarację udziału w projekcie w zakładce "wydarzenia", a także o rzeczową dyskusję o jego ewentualnych niedostatkach, ze wskazaniem propozycji rozwiązań, czy alternatywy.
 
Mamy dziś moim zdaniem dwie możliwości: referendum, ewentualnie rewolucja, trzeciego wyjścia nie widać. A jeśli ktoś miałby inny niż referendum, wykonalny w Polsce pomysł, to niech go tutaj zechce przedstawić, tylko warto pamiętać o realiach, o których tym, którzy wciąż wierzą w prawidłowość procesów państwowych w Polsce przypominać powinny choćby casus standardowego fałszerstwa wyborów samorządowych 2014r., czy też ostatnia decyzja Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych, legalizująca obcą agenturę, gdzie podczas głosowania p. poseł Grzegorz Braun został kompletnie osamotniony.
 
Zodnie z Konstytucją, w sposób pokojowy tylko poprzez Referendum Ogólnokrajowe, na zorganizowanie którego nie potrzebujemy niczyjej zgody, możemy dokonać konieczne zmiany. Żaden prezydent (choćby nawet p. Bosak, albo Bosaków dwóch), który w Polsce nie ma praktycznie nic do powiedzenia pełniąc funkcję stricte dekoracyjną „pilnowania żyrandola” w Pałacu, żadna dodatkowa partia mniejszościowa w patologicznym państwie i Sejmie, gdzie fałszerstwa, korupcja oraz zwykła zdrada są na porządku dziennym, nie będą w stanie dokonać niczego istotnego, mogą jedynie łudzić Polaków, dawać nam płonną nadzieję oraz przedłużać agonię kraju, który dziś jeszcze mamy, ale wiele się robi, abyśmy go znowu nie mieli przez kolejne 123 lata, może dłużej.
 
Jeśli jesteście Państwo prawdziwie zainteresowani ideą Referendum Obywatelskiego, rozumiecie aktualną sytuację w Polsce, proszę, poprzyjcie ten projekt, przystąpcie do ogłoszonego wydarzenia, które można zrealizować online z odpowiednimi zabezpieczeniami, promujcie je w miarę możliwości, dodajcie swoje propozycje i uwagi, albo przedstawcie racjonalne argumenty, dlaczego tego nie zrobicie i co proponujecie w zamian, jak chcecie Polskę uratować, żeby nasze dzieci nie musiały żyć pod obcym butem jako klasa podrzędna, trzeciej kategorii, nie posiadająca żadnego wpływu na losy kraju? A tych z Was, którzy nie widzą potrzeby zaangażowania się w projekt nawet w tak nikłym stopniu, jak wyrażenie poparcia proszę, aby zrezygnowali z członkostwa w grupie, która nie odpowiada widać ich preferencjom, gdyż zdecydowanie ważniejsza tutaj jest jakość, niż ilość. Bez urazy, każdy może się pomylić, to nie grzech, gorzej, jeśli ktoś w błędzie trwa. Nie ma takiej potrzeby, można się wycofać, a nawet warto.
 
Przypomnę jeszcze, że posty organizacyjne oraz istotne formalnie znajdują się w sekcji „ogłoszenia”. Mam nadzieję, że uda się nam dokonać konieczną zmianę na czas, którego zostało niewiele i wymusić na sobie wspólnie sprawiedliwość zaproponowanym systemem politycznym, albowiem jak pisał Platon: „Nikt nie jest sprawiedliwy z dobrej woli, tylko z musu, bo sprawiedliwość to nie jest dobro dla jednostki.”
 
Jeszcze raz proszę o udział w Referendum, wstępnie akces można zgłosić wybierając zakładkę „wydarzenia”
 
PS. Niestety, sprawdza się teza psychologów i socjologów, że większość ludzi współcześnie, ogłupiona poszczekiwaniem na Facebooku, czy zapowiadanym przez Orwella Twitterze, nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem prostego artykułu. Tym bardziej dziękuję tym nielicznym, którzy dobrnęli do końca - jesteście wyjątkowi, w Was cała nadzieja.
 
Autor: Benedykt Chmielowski

Comment