Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy, prawdziwe wiadomości z kraju i ze świata
Świat JUDEA, JAK W 1933r. DEKLARUJE WOJNĘ, TYM RAZEM ROSJI ORAZ CAŁEMU ŚWIATU. ZELENSKI WZYWA PO HEBRAJSKU PLEMIĘ ŻMIJOWE DO ZJEDNOCZENIA W PODŁYCH DZIAŁANIACH
Tuesday, 12 Apr 2022 15:01 pm
Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy, prawdziwe wiadomości z kraju i ze świata

Nowe Ateny - internetowy magazyn muckrakingowy, prawdziwe wiadomości z kraju i ze świata

 
Żydzi chcą wojny i robią wszystko, żeby ją wywołać tak, jak wywołali II WŚ, doprowadzając Hitlera do władzy oraz sterując całą propagandą nazistowską oraz aparatem gestapowskiego terroru, które zostały obsadzone przez żydów, włącznie z niemiecką armią, w której, tylko w Abwehrze, służyło 150 tysięcy żydowskich żołnierzy Hitlera, o czym pisał amerykański historyk nota bene żydowskiego pochodzenia dr Brian Mark Rigg w książce wydanej także w Polsce, a zatytułowanej właśnie „Żydowscy żołnierze Hitlera”.
 
Celem żydostwa było jak zwykle panowanie nad światem, pod sztandarami hitlerowskimi oraz powołanie państwa Izrael w Palestynie, które istotnie powstało w 1948r., a pierwszym państwem, które je uznało były Stany Zjednoczone.  Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszych poprzednich artykułech, np. „EIN NAZI FÄHRT NACH PALÄSTINA: HITLEROWSKI MEDAL JOSEFA GOEBBELSA DLA ŻYDOWSKICH SYJONISTÓW” do którego lektury serdecznie zapraszamy, może bowiem istotnie pomóc zrozumieć aktualną sytuację. Polecamy także artykuł o żydowskim przywódcy hitlerowców w Szwecji, Abrahamie Quislingu, bo to temat zupełnie nieznany.
 
II WŚ była już trzecim w ostatnich czasach podejściem zorganizowanego żydostwa do absolutnej dominacji nad światem na warunkach talmudycznych, po rewolucji we Francji, która objęła całą Europę, a następnie żydowskiej rewolucji bolszewickiej w Rosji, której efektem było powstanie sowieckiego ZSRR oraz gułagów z piecami krematoryjnymi marki Top und Sohne (tymi samymi, co w Brzezince i Treblince – solidna, niemiecka robota, firma istnieje do dziś) i 70-100 mln ofiar pośród Rosjan, zależnie od danych.
 
W II WŚ tragiczny los "gojów", do których żydzi zaliczają wszystkich nie-żydów, został przesądzony, szczególnie Polaków, nas bowiem zorganizowane żydostwo miało eksterminować całkowicie, za sprawą oficjalnego rozkazu Hitlera, a właściwie jego mocodawców. Zresztą, główną przeszkodą dla żydostwa byli zawsze Słowianie, z ich niezrozumiałą dla żyda uczciwością, życzliwością dla drugiego człowieka, szczodrobliwością, współczuciem i empatią, czyli z uczuciami patologicznemu żydostwu nieznanymi, czemu dziwił się nie będzie nikt, kto czytał Pismo Święta, a szczególnie Ewangelię św. Jana 8:44
 
Nie dajmy się zwieść propagandą rzekomego „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”, gdyż nigdy takie nie zostało zaproponowane w kontekście eksterminacji żydów, a sama idea dotyczyła utworzenia „Lebensraum”, czyli miejsca do życia nie dla Niemców, którzy jak widać z mapy mają go w nadmiarze, a dla żydów, na terenie Polski wschodniej oraz zachodniej Ukrainy, zgodnie z ideą Judeopolonii forsowaną przez – jak go nazywają w Izraelu – żydowskiego Hitlera Zeeva Żabotyńskiego, twórcę paramilitarnej młodzieżówki żydowskiej Betar, będącej późniejszym wzorcem dla Hitlerjugend, włącznie z umundurowaniem.
 
Dziś żydzi za sprawą fałszywej pandemii oraz próby wywołania wojny światowej poprzez konflikt administrowanej przez żydostwo Ukrainy z Rosją czynią czwarte podejście do przejęcia świata i przekształcenia go na modłę talmudyczną, gdzie nie ma dla nas miejsca pośród gatunku ludzkiego, a zaledwie niewielka część, góra 1/10 mieszkańców Ziemi może na świecie pozostać, główne w charakterze siły roboczej oraz perwersyjnej rozrywki (burdele, pedofilia, krwawe ofiary, może igrzyska na wzór rzymskich) zgodnie z zapowiedzią wyrytą przez bezmyślną masonerię w monumencie Georgia Guidestones , bo ktoś przecież na psychopatyczne żydostwo musi pracować. Masoneria światowa, zarówno ta szwedzka, jak i francuska, jest niestety tak ograniczona umysłowo, że nie może pojąć, iż kiedy jej rola się wyczerpie, zostanie wymordowana co do nogi, co jest zapisane czarno na białym w Protokołach Syjonu autorstwa Teodora Herzla i s-ki, odczytanych na Kongresie Syjonistycznym w Bazylei już w r,. 1897r.
 
Żydowska wojna z Rosją, której jesteśmy właśnie świadkami, odbywająca się jako element globalnej walki ze światem, systematycznie rujnowanym i wpędzanym w potężna inflację oraz depresję staje się coraz bardziej bezczelna. Po sukcesie fałszywej pandemii i zmonetyzowaniu zysków z fałszywych szczepionek c-19 etc., żydostwo doszło widać do przekonania, że ciemnemu ludowi świata, w tym Europy, może wcisnąć dosłownie każdy humbug, stąd tak ordynarna propaganda, serwująca publiczności zwykłe kłamstwa z masmediów bez żadnej obawy o ich weryfikację.
 
 
 
 
Kierunek wytyczony dla świata - sto miliardów marek z czasów żydowskiej Republiki Weimarskiej
 
Niestety, rozzuchwalenie żydostwa jest obecnie totalne, co źle wróży przyszłości świata. Potężna pycha widoczna jest na każdym kroku, a jak wiemy, pycha kroczy przed upadkiem, tyle, że to może być upadek totalny. Przypomina się dziś historia, kiedy żydzi wypowiedzieli wojnę Niemcom w 1933r. organizując powszechny bojkot. Wydawałoby się to sprzeczne z tezą o roli sprawczej żydostwa w budowaniu nazizmu przez doprowadzeniu Hitlera do władzy, ale nic bardziej mylnego, Żydostwo działa jak jedna wielka, zorganizowana grupa przestępcza, mafia nazywana na Zachodzie Kosher Nostrą, napędzana potężnym szowinizmem wynikającym wprost z judaizmu i to niekoniecznie rabinicznego, który utrzymuje żydów przekonaniu, że są narodem wybranym i należy się im wiodąca rola na świecie, właściwie cały świat należy do nich. Mówi się, że przecież żydzi są różni i jest pośród nich wielu ateistów, zresztą szerzą przecież ateizm. Oszem, różni są lecz ateistów pośród nich nie ma, gdyż każdy jeden żyd uważa się za osobnika wybranego, a tym, który miał wybrać, jest żydowski bóg, plemienny, bóg jedynie żydów i nikogo innego. Zatem o ateizmie mowy być nie może, wszyscy są ortodoksyjnymi, chorymi obłąkańcami parareligijnymi, niezależnie od głoszonych poglądów.
 
Żydzi to korporacja, struktura paramilitarna na wzór wojska, a raczej mafii, w której każdy odgrywa swoją rolę - jest tam element decydujący, czyli  sanhedryn (który zwołał niegdyś Napoleon), są politycy, jest ciemny lud, występujący w charakterze żołnierzy mafii, którzy o nic nie pytając wukonują wszelkie polecenia z góry, jako sajani. Tzw. holokaust żydów, przeprowadzony pod koniec wojny na Ostjuden, czyli żydach wschodnich, biedocie, która nie pasowała do wizerunku rasy panów, był potrzebny zachodnim syjonistom dla szantażu moralnego świata po wojnie, jeśli  ktoś zechciałby np. zapytać: jak to jest możliwe, że ten Eichmann, którego Mossad złapał w Argentynie i przemycił do Jerozolimy był żydem? Jakim cudem zasiadający na Wawelu Frank mógł być żydem? Jak to się stało, źe hitlerowvy podpisali z syjonistami tzw. Havara Agreement? Jakim cudem flaga syjonistów powiewała obok flagi ze swastyką w Berlinie, a prasa w żargonie (jydysz) była dostępna w hitlerowskicjh "kioskach Ruchu", podczas gdy każda inna prasa była zakazana?  Takich pytań jest bardzo wiele, więc potrzebana była pałka antysemityzmu na ciekawskich, w postac spalonych w piecachi ofiar obozów koncentracyjnychi, zawyżonych zresztą propagandą wielokrotnie, przy równoczesnym pomniejszeniu co najmniej dwukrotnym rzeczywistej liczby ofiar polskich.   
 
Wczoraj Zelensky apelował do swoich żydowskich rodaków po hebrajsku, aby zjednoczyli się w działaniach przeciwko Putinowi oraz zwrócił się do Bennetta o pomoc. Bennett, znany ze swej tezy "ZAMORDOWAŁEM JUŻ WIELU PALESTYŃCZYKÓW W MOIM ŻYCIU I NIE MAM Z TYM ŻADNEGO PROBLEMU", zadzwonił do Putina, który przedstawił mu niezmienione stanowisko Rosji mówiąc, żeby spadał na drzewo.
 
Teatralny apel klauna Zelenskiego do żydostwa świata w martwym od tysięcy lat języku ekshumowanym przez Izrael po wojnie dla potrzeb szowinistyczno-propagandowych żydostwa, jest powtórką z historii, teraz jako żałosna, aczkolwiek groźna farsa. W 1933r. żydostwo świata wypowiedziało wojnę Niemcom, co do dziś widnieje w nagłówkach numerów historycznych gazet z tamtego czasu: JUDEA DECLARES WAR ON GERMANY". Jak pamiętamy, całkiem skutecznie.
 
Obecnie buta oraz bezczelność żydostwa doszły do tego stopnia, że jakiś nafutrowany kradzionymi pieniędzmi tępy nuworysz ogłasza, że daje milion dolarów za głowę Putina, legalnego prezydenta Rosji. A świat tego słucha i z radością klepie się po kolanach. Przecież w normalnych warunkach za tym durniem zostałby wydany międzynarodowy list gończy za namawianie do morderstwa.
 
To się może skończyć źle. Kontrolowane przez żydostwo USA w komunikacie Pentagonu, notabene zaatakowanego przez żydostwo rakietą podczas 9/11 (sic!), ogłaszają „no fly zone” nad Ukrainą, jak poprzednio nad Irakiem, czy Libią. To miałoby zatrzymać Rosję, która rozgrywała dotąd banderowską Ukrainę bardzo delikatnie, ograniczając się wyłącznie do celów militarnych.
 
Teraz wszystko może się zmienić i może dojść do masowych bombardowań z wieloma, prawdziwymi ofiarami, co jest żydostwu bardzo na rękę. Ruszy bowiem gigantyczna fala uchodźców na Polskę, których dziś na granicach widać niewielu i liczby propagandy rzędu 500 tysięcy w ciągu 3 dni można włożyć między bajki. Wszyscy widzieliśmy relacje z granicy niezależnych dziennikarzy, jak Grzegorz Hercuń. Uchodźcy to głównie ludzie czarni, a Ukraińców pośród nich jest niewielu, poza tymi, którzy zwierzyli okazję do połączenia się ze swoimi rodzinami pracującym już w Polsce, na nasz koszt, bo przecież każda złotówka, która trafia do Ukraińca jest złotówką wyjętą z naszych kieszeni, wszystkie te dopłaty i gratyfikacje. To nie „państwo” daje, tylko państwo kradnie Polakom, aby dać Ukraińcom, w tym wielu ukraińskim żydom.
 
Minister spraw zagranicznych Rosji Ławrow powiedział dziś, nie straszył, tylko stwierdził fakt, że następny konflikt, czyli wojna NATO przeciwko Rosji, odbędzie się z użyciem broni nuklearnej i będzie katastrofą dla ludzkości.
 
Einstein powiadał, że nie wie, jaka broń zostanie wykorzystana w następnej wojnie, natomiast wie, że kolejna będzie na kije i kamienie.

Żydostwo chce wojny i w swojej pysze mniema, iż zapędziło Rosję w kozi róg, a Putin na pewno się wkrótce podda, wówczas przejmą kontrolę także nad Rosją. Jednak to bardzo mało prawdopodobne, ponieważ Rosja pamięta doświadczenia żydowskiego bolszewizmu, więc będzie wolała śmierć na stojąco, niż podły żywot na kolanach, ponadto została brutalnie spotwarzona i sponiewierana na arenie międzynarodowej, ugodzona w honor. Żydzi nie rozumieją tego, gdyż nie znają takich pojęć jak duma, uczciwość, bezinteresowność, czy honor – to dla nich terra incognita, rozumieją jedynie język pieniądza, kłamstwa, podstępu, podłości i mordu, to ich naturalne środowisko. Dlatego bardzo mogą się zdziwić, kiedy ich kalkulacje zawiodą, choć na to zdziwienie niewiele im pozostanie czasu.
 
W swojej bezmyślności nie obawiają się nawet wojny atomowej – wręcz przeciwnie i to wynika wprost z patologicznego judaizmu, gdyż wówczas, na te zgliszcza przyjdzie ponoć żydowski mesjasz (który przez tysiące lat ma pod górkę), przejmie komendę nad swoim, kopniętym plemieniem i poprowadzi je do ostatecznego zwycięstwa nad gojami, których organicznie nienawidzą, jako ich zdaniem literalnie zwierzęta w ludzkiej skórze.
 
Nikt nie powinien być zdziwiony tym, że jak się niedługo obudzi i zechce zerknąć na mapę Google online, żeby sprawdzić z satelity gdzie znajduje się państwo apartheidu Izrael, to zobaczy tam wielki lej po bombie atomowej.