No icon

Świat

URSULA VON THE LIAR OCENZUROWAŁA DZIŚ SAMA SIEBIE: 100 000 ŻOŁNIERZY UKRAIŃSKICH ORAZ 20 000 CYWILÓW ZGINĘŁO DOTĄD W ŻYDOWSKIEJ WOJNIE Z ROSJĄ

Bezczelne kłamstwo stało się nowym, europejskim standardem, standardem parszywych pseudoelit. Nowym, ponieważ na tę skalę nieznanym w historii Starego Kontynentu, którego cywilizacja przez niemal 2 tysiące lat oparta była na trzech elementarnych fundamentach: prawdzie greckiej, prawie rzymskim oraz etyce chrześcijańskiej
.
To już niestety przeszłość, dziś dominuje paradygmat judaistyczny, talmudyczny, utylitarny, z opowieścią absurdalnej hagady zamiast historii, nieznający prawdy jako takiej i trudno się dziwić, zważywszy na proweniencję judaistów wyartykułowaną wprost przez Jezusa z Nazaretu w Ewangelii św. Jana:
 
„Waszym ojcem jest sam diabeł, a wy pragniecie spełniać wszystkie jego życzenia. Był on od samego początku mordercą i nigdy nie trwał w prawdzie, gdyż prawdy w ogóle w nim nie ma. Kiedy zaś kłamie, kłamie sam z siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.”
 
W tak podłym środowisku, zdominowanym przez – jak pisał Julian Tuwim – „chorych obłąkańców”, prawda zagościć nie może, jest dziś niezmiernie rzadkim ptakiem, a Polak o nią się upominający pouczany jest oraz indoktrynowany tak, jak o tym mówił Ignacy Jan Paderewski w swoim przedwojennym przemówieniu we Lwowie, z okazji 100-lecia urodzin Fryderyka Chopina:
 
„Wraz ze zdrowym ziarnem powiało po nas tumanem plewy i pośladu; z jasnym płomieniem wszechludzkiej jakoby sprawiedliwości, przyszły i kłęby ciemnego, kopcącego dymu; z lekkim tchnieniem wolności przybyły i fale trującego powietrza i ciążą nad nami boleśnie. W sercach nieład uczuć, w umysłach pojęć zamęt.
 
Uczą nas szacunku do obcych, a pogardy dla swoich. Każą nam miłować wszystkich, choćby ludożercę, a nienawidzić ojców i braci, za to, że nie gorzej, lecz inaczej tylko myślą. Chcą nas wyzuć zupełnie z rasowego instynktu, cały pokoleń dorobek i dobytek oddać na pastwę nieokreślonej przyszłości, na łup chaosowi, którego potworne kształty lada godzina ukazać się mogą ponad tonią czasu.
 
W odwieczną budowę świątyni narodu, której potężne wrogów ramiona zburzyć nie zdołały, biją dziś już młoty bratnią kierowane ręką: dla nowych gmachów pono naszych tylko gruzów potrzeba, jak gdyby owych budowniczych na własną nie stać było cegłę. Nad białoskrzydlnym, niezmazanym, najczcigodniejszym Ojczyzny symbolem kraczą kruki i wrony, chichocą obce a złowrogie puszczyki, urągają mu nawet swojskie, zacietrzewione orlęta. „Precz z Polską” – wołają – „niech żyje ludzkość!”. Jak gdyby życie ludzkości ze śmierci narodów powstać mogło!…”
 
Nie może. Nie może powstać życie ze śmierci narodów, tak jak złe drzewo dobrych owoców wydawać nie może. Dziś znowu wołają „Precz z Polską!” i „niech żyje ludzkość”,  jak bolszewicy przed wojną, a kruki oraz hitlerowskie w swych korzeniach wrony krążą nad nami, chcąc Polskę i Polaków zadziobać.
 
 
Wrony hitlerowskie sensu stricto, albowiem przewodnicząca KE Ursula von der Leyen, która od dziś w ramach multikulti będzie pewnie zwana z niemiecko-polsko-angielska Ursula: Won! The Liar! Polaków musi nienawidzić organicznie wysysając tę nienawiść niczym żydzi z mlekiem matki, miała bowiem dziadka, jak każdy, ale nie każdy miał takiego dziadka jak Ursula (nawet Tusk, czy Duda), który był w zespole Hitlera/Ribbentropa odpowiedzialny za sprawy ekonomiczne podczas paktu rozbiorowego w 1939r.  ze Stalinem/Mołotowem. Owszem, jej dziadek był wówczas prominentnym hitlerowcem, który wraz ze Stalinem kroił Polskę na pół pomiędzy dwóch oprawców: żydowskich bolszewików oraz żydowskich hitlerowców! I na nic zda się autocenzura wypierająca Orwellowską myślozbrodnię, że hitlerowcy byli w swej sprawczej sile żydami, ponieważ jaki koń jest, każdy, kto nie jest analfabetą oraz leniem patentowanym, któremu nie chce się sięgnąć po literaturę źródłową, widzi.
 
Otóż, Ursula - won! The Liar! z europejskiego Kominternu 2.0 dała dziś popis organicznego załgania, kiedy z własnego wystąpienia przed kamerami (sic!) usunęła bezczelnie fragment, w którym nieopacznie mówi o 100 000 zabitych żołnierzy ukraińskich (w tym co najmniej 1200 polskich najemników, których rodziny zgłoszą się niebawem do ZBOWiDu 2.0)  oraz  20 000 cywilów, a przecież oficjalna narracja mająca wpakować Polaków pod ciężarówkę z gruzem mówi, że Ukraina wojnę przecież wygrywa i już przegania złego Putina nie tylko z Krymu oraz Donbasu, ale goni go po dzikich polach, niczym polscy ułani bolszewików w 1920: „ Lance do boju, szable w dłoń, bolszewika goń, goń, goń!” Porównanie wystąpień zostało zaprezentowane publiczności świata w poniższym wpisie na Twitterze. Jaki wstyd dla Europy! Cóż za szemrane, samozwańcze przywództwo bez mandatu społecznego?!
 

[removed][removed]

 
Ursula jest niestety nie tylko kłamczuchą wyzutą z etyki oraz moralności, ale także zwykłą złodziejką. W swoim wystąpieniu legitymizuje bowiem ordynarną kradzież dokonaną przez unijny komisariat 300 mld USD rezerw Banku Centralnego Rosji oraz 19 mld euro pieniędzy prywatnych.  
 
Szkody, rządzące Ukrainą żydostwo wspólnie i w porozumieniu z unijnym komisariatem, oszacowało już sobie na 600 mld euro - to  grubo ponad połowę tego, co Polska propagandowo zażądała dla picu od Niemców w ramach reparacji za II wojnę światową, zrównane z ziemią miasta, 6 lat niewoli oraz 14 mln ofiar, ponieważ w spisie powszechnym z 1938r. było Polaków 34 mln, a tuż po wojnie w 1946 zostało zaledwie 20 mln, w tym ze 2 mln żydokomuny, bo niecały milion żydowskiej biedoty zginął z rąk hitlerowców jako alibi dla narodu wybranego przez diabła po wojnie i ustanowienia państwa apartheidu Izrael w Palestynie.
 
Ileż trzeba mieć w sobie bezczelnego tupetu, żeby wysuwać tak nonsensowne roszczenia, dla budowania na koszt Europejczyków i Polaków  Niebiańskiej Jerozolimy na wschód od Wisły oraz na zachodniej Ukrainie!   
 
To nie wszystko, Ursula jest również pospolitą oszustką, wspólniczką banksterów oraz skorumpowaną złodziejką. Pierwszego października tego roku zapadła skandaliczna decyzja Komisji Europejskiej, a więc Ursuli, o zgodzie na dofinansowanie „przymusowej restrukturyzacji” Getin Noble Banku, polegającej na opisywanym przez nas szczegółowo wyprowadzeniu wszystkich aktywów oraz przyszłej gotówki do żydowskiego Velo Banku de facto Rothschildów. Akcjonariusze oraz ok. 180 tysięcy polskich rodzin frankowiczów zostało kompletnie z niczym, bez możliwości odzyskania ukradzionych im pieniędzy przez Leszka Czarneckiego, słupa Rotschildów, wspólnika Nathana, z którym otworzył „swój” pierwszy bank w Polsce, czym się niegdyś chełpił i co do dziś można sprawdzić w KRS-ie. Powszechnie znana jest także korespondencja Ursuli z Albertem Borulą, żydowskim szefem Pfizera, z którym bezprawnie, z pominięciem procedur, w kompletnym cieniu robiła geszefty handlując eksperymentalnymi preparatami paramedycznymi, żydowską trutką genetyczno-technotroniczną z Covid-19 „zmarł nagle”, przez którą życie straciły setki tysięcy , jeśli nie miliony ludzi.
 
Ursula z Albertem Borulą, szefem Pfizera słynnym z odpalania świec hanukowych
 
Take oto przywództwo ma współczesna Europa. Unię trzeba zreformować, zdemokratyzować, a ustanowione przez żydowską finansjerę marionetki jak Ursula von der Leyen po prostu wyrzucić na zbite twarze, nie ma dla nich miejsca pośród ludzi przyzwoitych, których jest w Europie znakomita większość.   

Comment