No icon

Świat

WIDEO: NIE TYLKO LABORATORIA Z BRONIĄ BIOLOGICZNĄ PRZECIW SŁOWIANOM ORAZ PEDOFILIA - ŻYDOWSKA UKRAINA HODUJE DZIECI JAK ZWIERZĘTA ABY WYCINAĆ IM ORGANY

Przedruk z Global Research

Whistleblower z Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE), która sama ma niejasną reputację głównie ze względu na stronnicze doniesienia, zawsze faworyzujące zachodnie niedoszłe imperium i jego wasali, ujawniła odkrycie ukraińskich grup nazistowskich zajmujących się grabieżą organów dziecięcych w podziemnych laboratoriach. Te laboratoria zostały ujawnione po zniszczeniu budynków podczas wojny.

 
11-minutowy film The People's Voice jest tak brutalny i okrutny, że trudno go oglądać i słuchać.
 
[removed][removed]
 
 
Ukraińskie okrucieństwa, które opisuje, są na granicy tego, co może znieść normalny człowiek – i nadal wierzyć w ludzkość. Żeby nie zacząć oddzielać ludzi od nie-ludzi. Myśli i koncepcje w tym kierunku nie są nowe, zwłaszcza od początku nowej ery, jak można nazwać to, co zaczęło się od spowodowanego samodzielnie masowego morderstwa z 11 września – związane z tym kłamstwa wciąż trwają.
 
Myśl o nieludzkich ludziach rządzących światem została drastycznie wzmocniona, gdy Muammar Kaddafi , ówczesny przywódca Libii, został zlinczowany w dniu 20 października 2011 r. Sekretarz stanu prezydenta Obamy, Hillary Clinton , świętowała z kolegami i dziennikarzami, śmiejąc się diabolicznie: „Przybyliśmy, zobaczyliśmy, on umarł”.  Uzasadnione pytanie: „ Czy ta kobieta jest człowiekiem ?” zostało postawione przez wiele osób i dziennikarzy.
 
Potem przyszedł początek Agendy ONZ 2030 / Wielki Reset – rozmyślne sianie strachu i kłamstwa za kłamstwami, po nędznych łgarstwach o wirusie, o który słusznie można zapytać, czy on kiedykolwiek istniał? — zamykanie ludzi, uniemożliwianie im widywania się z bliskimi, starszymi rodzicami, umierającymi krewnymi.
 
Globalny lockdown, którego jednym z kluczowych celów było rozpoczęcie budowy z błyskawiczną prędkością niezliczonych, dosłownie milionów anten 5G na całym świecie, mających ostatecznie pomóc w zabijaniu ludzi i przekształcaniu ocalałych w zdalnie sterowanych transludzi, wykonujących program chorej elity.
 
Wraz z  fałszywą plandemią nastąpiły dwa intensywne lata przymusowych, wymuszonych siłą „szczepień”, dyskryminowania zaszczepionych i nieszczepionych na całym świecie, bez ucieczki, miksturą mRNA, która nie jest szczepionką, nie po to, aby dowiedzieć się, co działa najlepiej przeciwko grypie - jak wymyślona choroba Covid, ale dowiedzieć się, która tych mikstur zabija najlepiej i w jaki sposób.
 
Celem było i jest po dziś dzień – nie uzdrawianie, ale zabijanie – program masowego wyludnienia świata. W tym miejscu stoimy dzisiaj, ujawniając tysiące dokumentów firmy Pfizer.
 
Populacja jest zalewana kłamstwami mediów, rządów, kłamstw naukowych – wszystko to kupione i skorumpowane, by służyło diabelskiej elitarnej agendzie, której debacie przewodniczą Nie-Ludzie .
 
Jeśli chodzi o sprowokowaną przez zachodnią / NATO wojnę na Ukrainie, w której ukraiński, nazistowski rząd zabija własny naród i niszczy własną infrastrukturę tylko po to, by obwiniać za to Rosję – patrz zwłaszcza wysadzenie tamy w Nowej Kachowce – korupcja i na pierwszy plan wysuwa się handel dziećmi dla elitarnych pedofilów, a także dziesiątki tysięcy grabieży organów i adrenochromu.
 
Aby dodać jeszcze jedno barbarzyństwo, celowo zdewastowana zapora Nowa Kachowka zalewa  około 80 000 ludzi, niszcząc ich źródła utrzymania – wszystko wskazuje na to, że zrobiła to  Ukraina, ale Zachód obwinia Rosję – wszystkie zachodnie media głównego nurtu powtarzają te same kłamstwa.
 
Wideo People's Voice opisuje w żywym stylu, jak rosyjscy żołnierze odkryli poćwiartowane ciała dzieci w wieku od 2 do 6 i 7 lat. Zabite żywcem dla ich organów. Ich zestresowana bólem krew została zebrana dla adrenochromu – lekarstwa „przedłużającego życie” dla elity – sprzedawanego co roku za miliony.
 
To to samo „lekarstwo”, które od tysiącleci jest pozyskiwane przez psychopatycznych żydów w trakcie rytualnych mordów dokonywanych na dzieciach, ze szczególnym nasileniem przed Wielkanocą, opisywanych wielokrotnie przez prominentnych żydów, jak Ariel Toaf, syn rabina Rzymu, który kiedy zorientował się w końcu, czym jest judaizm, przeszedł na chrześcijaństwo.  
 
Handel dziećmi w celach seksualnych oraz grabież organów to najszybciej rozwijający się biznes na świecie, którego obroty szacuje się obecnie na dziesiątki miliardów. Żadne dokładne dane nie są dostępne, a wszystko-kontrolujące skorumpowane media dbają o to, aby żadne liczby nie ujrzały światła dziennego, ponieważ jest to najciemniejszy ze wszystkich ciemnych biznesów.
 
Jest to biznes ogólnoświatowy, ale jego centrum jest zapewne Ukraina.
 
Zachód o tym wie, a jednocześnie nadal wspiera ten najbardziej nieetyczny kraj na świecie. Prezydent Biden musi wiedzieć o korupcji na Ukrainie, skoro jego syn zarobił miliony w tej atmosferze bezprawia. Prestiżowe media wyciszają takie wiadomości.
 
Europa jest w pełni świadoma.
 
Ale priorytetem Komisji Europejskiej jest zniszczenie Rosji. Czy ludzie na czele KE to jeszcze ludzie? Oczywiście Zachód nigdy nie odniesie sukcesu w wojnie z Ukrainą, bez względu na to, ile wartej setki miliardów broni dostarczy rządowi Zełenskiego. Wiedzą też, że 70% tej broni trafia prosto na czarny rynek.
 
Wiedzą również, że Rosja jest znacznie silniejsza i nigdy nie zamierzała zdominować Ukrainy, tylko chronić rosyjską ludność i jej terytoria.
 
Jednak Europa podąża za szaleńczym i nieludzkim mandatem swoich waszyngtońskich panów.
 
Zarówno Europa, jak i Waszyngton są dobrze świadome handlu dziećmi i grabieży organów, kolejnego biznesu wartego miliardy dolarów. Jednak poparcie Ukrainy i odrażające okłamywanie ludzi na całym świecie trwa.
 
Uzasadnione pytanie: czy ci ludzie czy nieludzie, ci, którzy rządzą światem, ci, którzy kierują instytucjami takimi jak WEF, WHO, GAVI, Klub Rzymski i inne? Spójrz na ich wyraz twarzy, mroczne wibracje, które emanują – i wciąż się zastanawiasz.
 
Następnie obejrzyj poniższy film.
 
Rzeczywiście, moc okrucieństwa jest trudna do zniesienia.
 
A odpowiedź na pytanie o ludzi czy nie-ludzi staje się oczywista.
 
My, Ludzie, musimy obudzić się w niewygodnej rzeczywistości, takiej, której nie można zamieść pod dywan, ale trzeba się z nią skonfrontować, aby ocalić naszą planetę i naszą cywilizację przed zniknięciem.
 
Autor: Peter Koenig
Peter Koenig jest analitykiem geopolitycznym oraz byłym głównym ekonomistą Banku Światowego oraz Światowej Organizacji Zdrowia, gdzie pracował przez 30 lat na całym świecie. 
 
Kwestia handlu organami ludzkimi na Ukrainie nie jest nowa, już w 2012r. TVP wyemitowała na ten temat film dokumentalny, pisała o tym również Rzeczpospolita. Jednak nigdy dotąd nie publikowano informacji na temat hodowli dzieci po to, aby wycinać im organy, albo sprzedawać je żydowskim pedofilom.

Comment