No icon

Świat

TO BYŁO SZALEŃSTWO. NIE WIEDZIAŁAM, ŻE ŚMIERĆ CZŁOWIEKA MOŻE NASTĄPIĆ W SPOSÓB TAK PRZERAŻAJĄCY I TAK SZYBKO, AŻ DO WPROWADZENIA ZASTRZYKÓW mRNA...

Transkrypcja i tłumaczenie wypowiedzi pielęgniarki Zoe, która wypełniała karty szpitalne i wpisywała kody chorób. Wywiad, w którym mówi o okropnościach, których była świadkiem po wprowadzeniu szczepień eksperymentalnymi preparatami COVID-19  został przeprowadzony dla organizacji Obrony Zdrowia Dzieci (Children's Health Defense, @ChildrensHD).
 
To materiał, który powinien zostać dołączony do wyników prac komisji sejmowej Norymberga 2.0, jako dowód przeciwko zbrodniom Morawieckiego, Szumowskiego, Niedzielskiego, Cessaka, Dudy, większości lekarzy w Polsce, tzw. ekspertów agitujących do szczepień w mediach, celebrytów, niemal całego Sejmu, włącznie z obecnym premierem Donaldem „Oskarem” Tuskiem.  
 
[removed][removed]
 
Zoe:
 
Nie wiedziałam, że śmierć człowieka może nastąpić w sposób tak przerażający i tak szybko, aż do wprowadzenia zastrzyków mRNA... To było szaleństwo, nigdy czegoś takiego nie widziałam. Najgorsze przypadki nazywano sepsą, ale to była natychmiastowa niewydolność wielu narządów. Dosłownie, w ciągu godzin pacjenci umierali na niewydolność wątroby, płuc, nerek... wszystko naraz... W raportach ekip ratunkowych są opisy, że ciała ofiar jakby próbowały wszystko odrzucić, w niektórych przypadkach rodziny pacjentów były z nimi 30 minut wcześniej, a potem w ciągu godziny już nie żyli.
 
Pacjenci trafiali do nas z drgawkami, jakich nigdy wcześniej nie widziałam, nie mogliśmy nad nimi zapanować, trzymały ich całymi dniami i żadne leki ich nie mogły zatrzymać,  a w końcu... trzeba było ich jakoś usypiać.
 
Lekarze nazywali to zapaleniem mózgu lub encefalopatią, a później nawet organizacja identyfikująca i klasyfikująca choroby... nazwała to zapaleniem mózgu związanym z COVID-19
 
Były zakrzepy, zawały, zakrzepy były szalone, nigdy wcześniej nie widziałam takich zakrzepów. Nawet Lekarzom interwencyjnym, którzy wchodzą z endoskopami tam, gdzie mogą przeprowadzać interwencje sercowe i wkładać stenty - to rurka zazwyczaj wykonana ze stopu metalowego lub polimeru -  w tętnice szyjne, jeśli masz udar mózgu, zwykle rzadko zdarza się, aby wstawiali więcej niż jeden stent, a teraz dokumentowali... kilka miejsc naraz. Mieli przypadki zawałów serca, gdzie potrzebowali ogromnej ilości stentów, których nigdy wcześniej nie potrzebowali."
 
Były osoby, które chodziły na piesze wycieczki, dwudziestoletnie, całkowicie zdrowe, które nagle potrzebowały amputacji nogi, bo miały ogromne zakrzepy krwi ciągnące się od biodra aż do nogi, i nie dało się ich uratować.
 
Były przypadki gangreny kręgosłupa z dnia na dzień, czego nigdy wcześniej nie widziałam i wiesz, nie można amputować kręgosłupa, gdy zaczyna gnić. Zazwyczaj wycinają tkankę, która umiera w taki sposób, aby zapobiec dalszemu zakażeniu. Nie wiedzieli, co robić. Jedyną rzeczą, którą mogli zrobić, było... zasadniczo zastąpienie tej części kręgosłupa implantem, to było najlepsze, co mogli zrobić... To było naprawdę intensywne.
 
Nie kwestionowałam tych szczepień tak mocno, jak powinnam. Rozpoczynałam pracę szczepieniami przeciw grypie w 2004r. Jednak będąc poddaną presji, aby wykonywać zastrzyki Covid-19, zaczęłam obserwować, co robią. Nie chciałam mieć nic wspólnego ze szczepionkami mRNA, kiedy zapoznałam się z wynikami badań mówiącymi, że mogą powodować zawały, itd.
 
Lekarze byli zdumieni, nie łączyli faktów, jednak wiedząc, jakie mogą być potencjalne symptomy skutków ubocznych spowodowanych przez te szczepionki, mieliśmy 100% objawów, które opisałam. Pomimo tej wiedzy lekarze nigdy nie mówili pacjentom tego. Mówili tylko: to udar. To zawał serca. To zakrzep. I nigdy nie łączyli tych dwóch rzeczy.
 
- Czy jest coś, co mogłoby spowodować, żebyś przyjęła teraz jakąkolwiek szczepionkę?
- Musieliby mnie zabić. Nic mnie do tego nie przekona.

Comment