No icon

Polska

PATOSTREAMER JAROSŁAW KACZYŃSKI W NOWYM TARGU: TRZEBA PALIĆ WSZYSTKIM, NO POZA OCZYWIŚCIE OPONAMI. CZY BĘDZIEMY PALIĆ MEBLAMI Z PARTYJNIACKICH GABINETÓW?

Jeszcze nie ma zimy, nawet jesieni, dopiero koniec lata, a patostreamer Jarosław Kaczyński już powiada na propagandowej agitce w Nowym Targu do "ciemnego ludu" Rzeczpospolitej, że w piecach trzeba palić wszystkim, może nie oponami, bo i takie przypadki się zdarzają, ale poza tym wszystkim. Dobrze, że nie powiedział tego gdzieś w okolicach Brzezinki lub Treblinki...  Równocześnie wysyła neobolszewickie jaczejki z dronami, które mają kontrolować kominy, czy aby nie palimy w kominkach drewnem, albo nie używamy umyślnie obrzydzonych Polakom "kopciuchów", bo to "niedobra jest" dla klimatu. Unijnego klimatu korupcji, zdrady, złodziejstwa, tyranii, bezprawia i terroru.   
 
Według „Bilansu zasobów złóż kopalin w Polsce” opublikowanego przez Państwowy Instytut Geologiczny, udokumentowane zasoby bilansowe złóż węgla kamiennego na koniec 2021 r. wyniosły 64,7 mld ton, z tego 71 proc. to węgle energetyczne. Przy aktualnym poziomie wydobycia, węgla kamiennego energetycznego starczyłoby nam na ponad 800 lat.
 
 
Dlaczego żydowski rząd Kaczyńskiego, Morawieckiego – s-ki nie zablokuje absurdalnego w tej sytuacji  eksportu polskiego węgla i nie każe palić w elektrowniach pełną parą, nie dostarczy Polakom węgla w cenach jak dla elektrociepłowni, po 200 PLN za tonę?
 
Cóż, ponieważ Polacy, jako znienawidzony przez jego plemienną koterię Chrystus narodów, mają cierpieć, jak Syn Boży, mają być chłostani, aż krew będzie tryskać i mają zostać zaciągnięci przez żydostwo na Golgotę, a tam ukrzyżowani.
 
Amerykańsko-europejski Piłat już umył dłonie i choć winy Polski nie widzi i nie rozumie, skąd taka do Polaków nienawiść pośród żydów, za co Ją tak nienawidzą, to zasiadł w miejscu zwanym Kamienny Bruk, czyli Litostrotos i przejęty losem Polski pyta: „ Króla waszego, Chrystusa Narodów mam wam ukrzyżować?” Na to arcykapłani: „Nie mamy króla, czcimy tylko diabła”.
 
Jak mówi Pismo Święte: „Wtedy to wydał Go im na śmierć krzyżową. Wzięli więc Jezusa i odprowadzili Go.” Wzięli Go żydzi, nie Rzymianie, nie Amerykanie, nie Europejczycy. I oni Go ukrzyżowali.
 
Kaczyński ze swoim gangiem partyjniaków w zimie cierpiał chłodu nie będzie, głodu nie zazna,  jemu  w żoliborskiej chałupie napalą, gdyż mając dwie lewe ręce, których nigdy uczciwą pracą nie splamił, sam przecież nie da rady. Nie zmarznie też Morawiecki, były doradca uciekiniera ekonomicznego Tuska, Kosiniak-Kamysz, Miller, pederasta Śmieszek ze swoją „żoną”, ani żaden z partyjniackich notabli, którzy okupują scenę polityczną, scenę sensu stricto, na tym żałosnym spektaklu zwanym demokracją przedstawicielską z list partyjniackich.
 
A Polacy, jak kpi Kaczyński, mają palić „wszystkim”. Czyli czym? Czym jego zdaniem można napalić w piecu gazowym, jak nie gazem? Czym w piecu węglowym, jak nie węglem? Czym w piecu na sprasowane odpady poprodukcyjne zwane pelletem, do których surowiec nie kosztował do niedawna nic, ponieważ trociny dla zakładów meblowych stanowiły problem, więc z chęcią je oddawały za darmo, a potem za grosze, jak nie pelletem, który dziś w żydowskich w akcjonariacie hipermarketach kosztuje 3600,00 PLN za tonę, jak ten na poniższym zdjęciu z Selgrosa, na obrzeżach Wrocławia?
 
Pellet - 43,90 PLN netto za 15 kg, 54,00 PLN brutto, czyli 3600, 00 PLN za tonę.
 
Co ciekawe, kiedy podzielimy 1000 kg przez 15 kg, otrzymamy wynik 66,6666 - zbieg okoliczności? Być może, ale jakże wymowny, niczym wiadomosć wprost od szefa wszystkich szefów tego diabelskiego projektu.
 
Czym napalić w piecach na olej opałowym, jak nie olejem i czym można zasilić piece na prąd, czy tysiące pomp ciepła wciskane ordynarnie z premedytacją naiwnej publiczności przez rząd, niczym kilka lat wcześniej piece olejowe, a następnie na eko-groszek,  jak nie prądem? Wszystkim? Szyderczy populizm tego groźnego dla Polski patostreamera przekroczył właśnie kolejną, cienką czerwoną linię, co w Polakach powinno wywołać co najmniej taką reakcję, jak w sobotę w czeskiej Pradze, gdzie zgromadziło się wg oficjalnych danych 70 tysięcy Czechów, a więc de facto ze dwa razy więcej, żądając ustąpienia władzy sprawującej aktualnie rządy, ze względy na niczym w istocie nieuzasadnione podwyżki cen energii.
 
Swoją drogą, czy to nie wstyd dla Polski? Czy nie hańba  dla 40 milionów Polaków (w tym 3 milionów frankowiczów, którzy eksploatowani niczym Łysek z pokładu Idy z klapkami na oczach  od lat nie potrafią upomnieć się o sprawiedliwość)? Te 5, czy 7 milionów Ukraińców oraz ze 4 mln żydów korzystających na krzywy ryj z naszej, podstępnie wyłudzonej gościny należy pominąć - po nich  nie można spodziewać się patriotyzmu, walki o sprawiedliwość, tylko wszystkiego najgorszego, jak zawsze, grabieży budżetu, paradowania z Niedzielskim przed banderowskimi flagami na dzikich polach oraz wideł w plecy.
 

[removed][removed]

 
Niewątpliwie, na przestrzeni wieku zadbano  starannie, aby naród spotulniał. Przed wojną, rychło po tajemniczej chorobie i śmierci zatrutego najpewniej Marszałka, który nigdy by do tego nie dopuścił, nastąpiła w 1937r. "Operacja Polska" żydowskiego (jak podaje noblista Aleksander Sołżenicyn) NKWD, zginęło co najmniej ćwierć miliona Polaków. Struktury państwa oraz armii wymordował nam Hitler, wspomagany przez sowiecką żydokomuną w umownym Katyniu. Ukraińcy z inspiracji NKWD dokonali ludobójstwa na umownym Wołyniu z apogeum w 1943r. W 1944 ponad ćwierć miliona młodych Polaków w Powstaniu Warszawskim wymordowali de facto alianci: Niemcy, Sowieci, Amerykanie, Brytyjczycy. Po wojnie do 1948r. w czasie czerwonego terroru żydokomuna wymordowała 1,6mln Polaków patriotów., jak pisze amerykański prof. Rummel. Ostało się niewielu zdolnych do protestu, a ci, którzy godność i ducha przechowali nie mogli odezwać się słowem w okupowanym przez krwawe żydostwo kraju bez narażenia się na śmierć, w najlepszym razie zsyłkę na Sybir. Arystokracja zniknęła w dołach z wapnem, część uszła za granicę, szlachtę wymordowali niemal całkowicie. Ci, którzy przetrwali, mówili swoim dzieciom, że są chłopami, albo robotnikami, dla ich bezpieczeństwa, żeby nie wygadały się w szkole i ściągnęły nieszczęścia na całą rodzinę i nie zrujnowały sobie życia już u jego progu. Nie ma dziś komu walczyć o Polskę, więc nadzieja marna, choć umiera ostatnia.
 
 
Reuters donosi, że pełne zbiorniku gazu starczą Europie jedynie na 90 dni, czyli 3 miesiące, październik, listopad, może grudzień. Czy Polacy zaczną zamarzać już na Święta Bożego Narodzenia? Najprawdopodobniej, jeśli aura będzie nieprzychylna. W każdym razie kolejnych trzech miesięcy wielu może nie przetrwać, chyba, że zaczniemy palić meblami z partyjniackich gabinetów.     
 
Właśnie dotarła do nas informacja, że Niemcy odcięli Polsce gaz, rosyjski gaz, z którego korzystaliśmy cały czas po propagandowym "obłożeniu sankcjami" wrażego Putina, ale kupując go po zawyżonej cenie z rewersu niemieckiego. Polska zaczęła zużywać rezerwy jesienno-zimowe...
 
Tymczasem propaganda ociepla wizerunek Kaczyńskiego, starannie reżyserując jego wystąpienie w Nowym Targu, pokazując jako człowieka, któremu do tego stopnianie zaleźy na pieniądzach, że przychodzi na spotkanie w podartych butach. Kurski pełniący rolę Goebbelsa Kaczyńskiego wyleciał dziś z TVP, więc czy ciemny lud to kupi? 
 
[removed][removed]
 
 

Comment