No icon

Świat

CZY ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA JEST TERRORYSTYCZNYM SKRZYDŁEM ONZ? NA TO PYTANIE ORAZ WIELE INNYCH ODPOWIADA TWIERDZĄCO DR VERNON COLEMAN

Niewątpliwie jesteś świadomy, że pomysł zmuszania ludzi do szczepień ponownie pojawił się w wiadomościach i myślę, że nadszedł czas, aby przyjrzeć się tłu tego, co się dzieje.
 
Na początek, oczywiście, ważne jest, aby pamiętać, że Światowa Organizacja Zdrowia - której entuzjazm do przymusowych szczepień pacjentów na całym świecie, jest znakiem ich zbiorowej złośliwości i ignorancji - jest powiązana z Organizacją Narodów Zjednoczonych tak samo jak Donald Trump jest powiązany ze swoimi włosami. Nie można mieć jednego bez drugiego.
 
Więc potrzebujemy niezmiernie ważnego tła.
 
Kiedy amerykański prezydent Theodore Roosevelt wpadł na pomysł Organizacji Narodów Zjednoczonych na początku II wojny światowej i napisał zarys dla Churchilla do zatwierdzenia, było dużo pięknej retoryki na temat praw człowieka i wolności religijnej.
 
Jednak nikt z zaangażowanych w powstanie ONZ nie wątpił, że jasnym, pojedynczym celem było stworzenie organizacji, która doprowadzi nas bezpośrednio do Światowego Rządu. Tak mówili. To był plan. Jak napisał Roosevelt i jego asystenci, statut ONZ wykluczał
 
Francję de Gaulle'a, aby nie denerwować Niemiec, i czynił Stany Zjednoczone pierwszymi wśród tzw. równych.
 
Warto zresztą pamiętać, że jednym z odpowiedzialnych za ONZ był John J McCloy, były prezydent Banku Światowego, członek elity Wall Street, były partner w kancelarii prawnej reprezentującej amerykańską część IG Farben - sprawdź ich, jeśli o nich nie słyszałeś. McCloy był sympatykiem nazizmu. Podczas tworzenia ONZ, McCloy wykorzystał swój wpływ, aby powstrzymać US Air Force przed bombardowaniem Auschwitz nie dlatego, że obawiał się o zabijanie więźniów, ale dlatego, że wiedział, jak kluczowy obóz koncentracyjny był dla niemieckiego przemysłu. McCloy (który był wówczas Asystentem Sekretarza Wojny) twierdził, że bombardowanie komór gazowych w Auschwitz mogłoby irytować Niemców i sprowokować ich do zemsty. Niektórzy mieli trudności z zrozumieniem, jakie dokładnie "działania odwetowe" miał na myśli. Były to jednak działania McCloya po wojnie, które pomogły stworzyć Unię Europejską. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, przeczytaj "The Shocking History of the EU" autorstwa Zina Cohen.
 
Po wojnie McCloy został Wysokim Komisarzem USA dla Niemiec Zachodnich, gdzie oprócz zwolnienia wielu przemysłowców skazanych za zbrodnie wojenne, zaaranżował również zwolnienie lekarzy obozowych SS lub znaczne skrócenie ich wyroków. Gdy tylko McCloy zaaranżował ich zwolnienie, menedżerowie z IG Farben szybko wrócili do niemieckich firm, takich jak Deutsche Bank. Allen Dulles, John Foster Dulles i Generał Patton chcieli, aby Niemcy kontrolowali Europę jako przeciwwagę dla Związku Radzieckiego.
 
Głównie dzięki McCloyowi Schmitz, Krupp i inni zbrodniarze wojenni nie otrzymali w ogóle kary lub takiej kary, jaka zwykle jest uważana za stosowną dla drobnych przestępstw drogowych. Był na to powód: to zbrodniarze wojenni zwolnieni przez McCloya pomogli założyć Unię Europejską - wczesny krok w kierunku planowanego Światowego Rządu.
 
Niewiarygodnie, McCloy nawet zaaranżował ułaskawienie Kruppa i wykreślenie jego statusu jako zbrodniarza wojennego, mimo że przemysłowe imperium Kruppa kontrolowało niewolników pracujących w 57 obozach koncentracyjnych.
 
Zadziwiająco, McCloy nawet nakazał zwrócić wszystkie mienie Kruppa, które zostało skonfiskowane po wojnie, tak że nie ucierpiał wcale.
 
I to McCloy pomógł nazistom stworzyć Unię Europejską po zakończeniu II wojny światowej.
 
Ten niewielki objazd po świecie odrażającego McCloya jest ważny, ponieważ pomaga określić typ ludzi, którzy założyli Organizację Narodów Zjednoczonych. I byli to zresztą wszyscy mężczyźni. Hilary Clinton wówczas nie była jeszcze siłą.
 
Komunistyczna Partia zobowiązała swoich członków, aby „budowali wielkie poparcie publiczne i entuzjazm dla polityki Organizacji Narodów Zjednoczonych, dobrze zorganizowane i pełne elokwencji. Ale to nie wystarczy. Opozycja musi być tak zdezorientowana, że nie będzie w stanie zdobyć znaczącego poparcia w Senacie przeciwko Karcie Narodów Zjednoczonych i traktatom, które nastąpią po niej.”
 
Tak więc Komunistyczna Partia wspierała, popierała i promowała organizację (Organizację Narodów Zjednoczonych), która została założona przez grupę amerykańskich bankierów.
 
Jest niezmiernie ważne, aby pamiętać i nigdy nie zapominać, że, jak powiedział profesor Carrol Quigley: „Moc finansowego kapitalizmu miała dalekosiężny plan, nic innego jak stworzenie światowego systemu finansowego w prywatnych rękach, zdolnego zdominować polityczny system każdego kraju i gospodarkę całego świata.” Quigley, oczywiście, był autorem jednej z najważniejszych książek XX wieku - „Tragedia i Nadzieja” - 1300-stronicowej książki, wydanej w 1966 roku.
 
I jest niezbędne, aby pamiętać, że nic, co zdarzyło się w ciągu ostatnich 100 lat, nie było przypadkiem. Wszystko było starannie zaplanowane: wojny, oszustwo związane z ręcznie robioną zmianą klimatu, niekończące się fałszywe pandemie, korupcja, polityka uległości, polityczne oszustwa, subsydiowane zamieszki, recesje i polityczne zamachy stanu. Wszystko to było częścią starannie zaprojektowanego, dobrze zorchestrowanego spisku mającego na celu zastąpienie suwerennych rządów światowym rządem prowadzonym przez finansistów, bankierów, bardzo bogatych ludzi i posłusznych, chciwych hipokrytów takich jak Obama, Clinton i Blair. Jedną rzeczą, którą mają wspólną, jest to, że wszyscy powinni oczekiwać procesu za zbrodnie wojenne.
 
Siły pokojowe ONZ, które zostały ustanowione w odpowiedzi na Richarda Nixona, były pierwszym krokiem w kierunku tego światowego rządu. To było jeszcze w 1950 roku, kiedy kongresman Richard Nixon przedstawił „rezolucję wzywającą do utworzenia sił policyjnych
 
Organizacji Narodów Zjednoczonych”. Ale Organizacja Narodów Zjednoczonych nie ograniczyła się do sił policyjnych. Psychologowie, naukowcy zajmujący się zachowaniem, agronomowie i inni został zatrudnieni do opracowania sposobów kontrolowania ludzi. Na samym początku istnienia ONZ były plany zmniejszenia liczby ludności świata i wprowadzenia przymusu sterylizacji. (Zgłaszano oczywiście, że niektóre szeroko promowane programy szczepień zostały faktycznie zaprojektowane, aby zmniejszyć płodność.) Były również plany zniszczenia lokalnych sił policyjnych, zniszczenia lokalnych programów opieki zdrowotnej i edukacji oraz upewnienia się, że wszyscy obywatele oddali swoje bronie. Aby zachęcić obywateli wszędzie do przyjęcia idei większej kontroli państwa, zdecydowano, że zamachowców powinno się pozwolić na zakłócanie miast na całym świecie, rzekomo walczących z rasizmem, zmianą klimatu i innymi problemami.
 
Pozostałe rzeczy, które większość ludzi kojarzy z ONZ, i które zachęcają celebrytów do współpracy z ich różnymi programami, to wszystko tylko fasada - wszystko to jest robione, aby ludzie myśleli, że ONZ to pokojowo nastawiona, przyzwoita organizacja prowadzona przez dobrych, miłych ludzi o szczerych zamiarach - wszyscy mają wiele wspólnego z uczestniczkami konkursu Miss Świata - przynajmniej duchowo.
 
W praktyce, rzecz jasna, Organizacja Narodów Zjednoczonych jest najprawdopodobniej najbardziej złą organizacją wymyśloną przez człowieka, a armia ogromnie przepłaconych i niedostatecznie opodatkowanych renegatów, którzy dla niej pracują, są zdrajcami ludzkości i pewnego dnia zapłacą cenę za swoją perfidię.
 
To jest tło - do którego, mam nadzieję, wrócę innego dnia. Niestety, większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, jak wszystko się ze sobą łączy. Główne media nigdy nie wspominają o tych sprawach, a internet jest pełen kontrolowanej opozycji sponsorowanej przez CIA, w tym samozwańczych prepperów, którzy sprzedają nam wystarczająco dużo liofilizowanej kapusty na następne 30 lat, abyśmy mogli przetrwać nieunikniony wybuch nuklearny. Prepperzy skutecznie rozpowszechniają przekonanie, że straciliśmy wszystko i nie możemy zrobić nic, aby się bronić czy chronić. Niektórzy z nich nadal prężą swoje kształty na YouTube, a moim zdaniem najszybszym sposobem na sprawdzenie, czy ktoś jest kontrolowaną opozycją, jest sprawdzenie, czy nadal jest na YouTube - jeśli tak, to prawdopodobnie jest zatwierdzony przez WEF i CIA, między innymi. Obawiam się, że ukrytym celem całego tego śmiecia o preppingu może być zmuszenie nas do przekonania, że nie możemy zrobić nic, aby powstrzymać spiskowców, więc możemy po prostu położyć się i przygotować do cieszenia się naszymi zapasami liofilizowanej kapusty. A więc, do diabła z tym wszystkim, do diabła z nimi i do diabła z YouTube i Google, tak skorumpowanymi i złymi jak Smersh i Spectre.
 
Co mnie obecnie niepokoi, to odnowiony, zrewidowany plan zmuszenia każdego na ziemi do przyjęcia serii szczepień - by być szczepionym całą serią szczepień, które nie robią tego, co powinny, ale które zabijają ludzi, czynią ich bezpłodnymi i tworzą nowe choroby.
I oczywiście, spisek do zaszczepienia każdego pochodzi od Światowej Organizacji Zdrowia - a ich odświeżony plan na globalną dominację za pomocą igły został cichcem wprowadzony, podczas gdy główne media nadal są zafascynowane trywialnymi aktywnościami grupy celebrytów z listy Z i królewskich niższego szczebla, a czasami - z najnowszych w serii wojen projektowanych przez amerykańskich spiskowców i ich przyjaciół z NATO.
 
Na marginesie, najnowsza wojna, na Ukrainie, jest oczywiście częścią dążenia, zorganizowanego przez skrajną lewicę, neo liberałów i miliarderów, którzy ich finansują, do utworzenia i kontrolowania tyrani rządu światowego, który z radością zostanie zaakceptowany przez znużone masy, wykończone stałą burzą depresyjnych wiadomości - wszystko promowane przez niewyobrażalnych, bez wyobraźni i świeżo obłąkanych, mających na celu wprowadzenie nas prosto do Wielkiego Resetu, z wszechobecnymi kredytami społecznymi, walutami cyfrowymi i całkowicie cyfrowym światem - takim cyfrowym światem, który teraz wprowadza w praktykę Aldi, niemiecka firma, która ma sklep, w którym nie można kupić jedzenia, jeśli nie masz ich aplikacji na telefonie. Właściwie, nie wpuszczą cię nawet do ich sklepu, jeśli nie masz ich aplikacji na smartfonie. Mogą się odwalic, bo nie chcemy ich ani ich aplikacji. Każdy, kto ma aplikację i robi zakupy w Aldi, jest zdrajcą.
 
Jest wielu ludzi, którzy nadal tego nie rozumieją, ale Światowa Organizacja Zdrowia to skrzydło terrorystyczne Organizacji Narodów Zjednoczonych, a przez ostatnie trzy lata szerzyła kłamstwa i strach z niezachwianym entuzjazmem. Zadaniem WHO jest terroryzowanie społeczeństwa i dostosowywanie prawdy do potrzeb spiskowców dążących do globalnej władzy i światowego rządu.
 
WHO jest niezbędną bronią w arsenale ONZ. Nie ma absolutnie nic wspólnego ze zdrowiem, ale jest zwyczajną i prostą grupą terrorystyczną i istotną częścią globalnego spisku, który nieodwracalnie pcha nas w kierunku Nowego Porządku Światowego i pociąga nas do Wielkiego Resetu.
 
WHO planuje wprowadzić niebezpieczny i niepotrzebny program obowiązkowych szczepień - wszystkie nieprzetestowane i niebezpieczne. Jak zawsze dwulicowi, oni i ich komuniści w trzewikach powiedzą oczywiście, że szczepienia nie są obowiązkowe i że jeśli nie chcesz kupować jedzenia czy prądu, mieć konta bankowego, utrzymać pracy czy opuścić swój dom, nie będziesz potrzebować certyfikatu szczepienia. Oczywiście, jeśli chcesz kupować jedzenie i prąd, mieć pracę, opuszczać swój dom i generalnie pozostać przy życiu, będziesz potrzebował wszystkich swoich zastrzyków, ale jak by powiedział odrażający Turdeau, one nie będą obowiązkowe. Myślą, że wszyscy jesteśmy głupi, a tragedia polega na tym, że prawie mają rację: większość ludzi jest głupia i większość ludzi zaakceptuje wszystko, co powie im WHO - organizacja teraz niesławna z powodu swoich powiązań z hobbystą szczepień, Billem Gatesem - człowiekiem z bliskimi powiązaniami z takim uroczym trio jak BBC, The Guardian i Jeffrey Epstein. Epstein jest prawdopodobnie jedynym z tej trójki, który nadal żyje.
 
W marcu 2020 roku, ponad trzy lata temu, ostrzegałem, że wprowadzą obowiązkowe szczepienia. Jeśli uważnie słuchasz, nadal możesz usłyszeć śmiechy i obraźliwe słowa, które wtedy otrzymałem. Totalitarne reżimy zawsze wprowadzały programy obowiązkowych szczepień - choć nigdy wcześniej nie były one planowane na całym świecie i zawsze kończyły się niepowodzeniem. Ostrzegałem również o cyfrowych pieniądzach i reszcie planu.
 
Dzisiaj, nie ma potrzeby szukania jakichkolwiek dowodów na to, że szczepionki nie robią tego, co powinny, i nie są bezpieczne. Moja książka "Anyone who tells you vaccines are safe and effective is lying" jest pełna informacji dowodzących, że programy szczepień nie są ani jednym, ani drugim. A jesienią 2020 roku nagrałem serię filmów, w których szczegółowo opisałem, jakie problemy będzie powodować zastrzyk z covid-19. Ostrzegałem o problemach z sercem, skrzepach i miokardycie miesiącami przed pojawieniem się tych problemów i przed rozpoczęciem programu szczepień. Tymczasem, oczywiście, takie propagandowe media jak BBC kłamały, mówiąc wszystkim, że szczepionka jest bezpieczna i skuteczna.
 
Oficjalne statystyki dowodzą, że moje ostrzeżenia - prawie trzy lata temu - były absolutnie trafne. Rządowe statystyki również pokazują, że nigdy nie było pandemii, a przemianowany, nadmiernie promowany grypa był po prostu dość standardową grypą. Tak zwana szczepionka, natomiast, jest jednym z najbardziej toksycznych produktów farmaceutycznych w historii - sprawiając, że talidomid wygląda dobrze. Rozsądni ludzie, którzy powiedzieli NIE toksycznemu zastrzykowi, są dzisiaj najzdrowszymi ludźmi na ziemi.
Straszna, straszna prawda jest taka, że spiskowcy, zdradzieccy, złowrogie osoby, które zrobią wszystko, aby nas popchnąć w kierunku światowego rządu, wiedzieli dokładnie, co się stanie. Fałszywa pandemia miała na celu przestraszenie i nauczenie tych bez wyobraźni, jak być posłusznym. Szczepionka na covid została zaprojektowana, aby zabijać, okaleczać, zwiększać strach i zwiększać rachunki medyczne, aby zubożyć tych w krajach bez państwowej opieki zdrowotnej.
 
Wróg do tej pory dobrze sobie radził, ponieważ kontrolował media.
 
Naszą jedyną nadzieją teraz jest zwrócenie uwagi na ich niegodziwość. Możemy udowodnić, że główne media kłamały. Możemy udowodnić, że politycy i lekarze kłamali.
 
Paradoksalnie, naszą największą siłą jest to, że odmówili debaty. Przez ponad trzy lata wyzywałem kłamców do debaty ze mną. Byłem gotów poniżyć się rozmawiając z personelem BBC. I byłbym zachwycony, mogąc umieścić debatę na moich stronach internetowych - które, jak podejrzewam, odwiedza więcej osób niż większość programów informacyjnych BBC.
 
Odmowa BBC do debaty jest oznaką ich słabości.
 
I dlatego powinniśmy nadal ich wyzywać. W ten sposób wygramy tę wojnę - nie poprzez gromadzenie ogromnych zapasów liofilizowanej kapusty czy wspólnotowych masek gazowych dla całej rodziny.
 
BBC prawdopodobnie odmówi debaty, bo wiedzą, że przegrają. Rzeczywiście, BBC - jeśli kiedykolwiek istniał państwowy nadawca - prawdopodobnie otrzymało polecenie od rządu, aby nie angażować się w żadną debatę. Podejrzewam, że wszyscy pracownicy mają schowaną czerwoną książeczkę Mao w swojej regulaminowej bieliźnie.
 
Ale powinniśmy naciskać na debatę - nie tylko, aby ich zawstydzić, ale także dlatego, że ludzie zobaczą, że odmawiają oni poparcia dla swoich twierdzeń i obrony swoich kłamstw.
 
Spotkam się ze wszystkimi ekspertami, których BBC może znaleźć, w studiu telewizyjnym na żywo.
 
Udowodnię, że covid-19 nigdy nie stanowił głównego zagrożenia dla ludzkości i że tak zwana pandemia była fikcją.
 
Udowodnię, że covid-19 nie spowodował lawiny zgonów.
 
Udowodnię, że covid-19 nie zabił więcej osób niż zwykła grypa.
 
Udowodnię, że szczepionka na covid-19 nie zapewniła ochrony, jaką miała zapewnić i nigdy nie była tak bezpieczna, jak twierdzili politycy, lekarze i dziennikarze, i że jest toksycznym produktem farmaceutycznym, który był niewłaściwie promowany.
 
Udowodnię, że blokady nigdy nie były konieczne i przyniosły więcej szkody niż pożytku.
 
Udowodnię, że maski nigdy nie były konieczne ani bezpieczne i przyniosły więcej szkody niż pożytku. Udowodnię, że test PCR był bezużyteczny i służył władzom do sfałszowania swoich danych na temat covidu.
 
Dlaczego BBC powinno debatować ze mną? Cóż, zanim oficjalnie zostałem zaliczony przez CIA do grona dyskredytowanych teoretyków spiskowych, zakazanych przez wszystkie mainstreamowe media i wszystkie media społecznościowe za współczesne, niewybaczalne przestępstwo mówienia prawdy, byłem od lat 70. uznawanym ekspertem w zakresie iatrogenności, skutków ubocznych leków i szczepionek. Byłem pierwszym doradcą do spraw problemów osobistych w sieci BBC w latach 80. i stworzyłem wiele serii telewizyjnych i radiowych dla BBC.
 
Jako autor najczęściej sprzedawanej na świecie książki o szczepionkach chciałbym z chęcią debatować z ekspertami WHO, ale oni oczywiście nie będą chcieli. Wątpię, czy jest tam ktoś, kto mógłby się utrzymać w debacie. Podejrzewam, że są zbyt pijani z arogancji i poczucia wyższości, aby zaryzykować.
 
Więc oni odpadają.
 
Może inna sieć telewizyjna będzie miała pracowników z odwagą, aby podjąć rywalizację ze mną. Musi to być sieć i musi to być na żywo, ponieważ nie ufam telewizyjnym firmom.
To będzie walka na śmierć i życie. Kto przegra, zostanie na zawsze zniszczony, jego argumenty zostaną na zawsze zdyskredytowane i nigdy więcej nie dostaną rządowej reklamy. Zakładam, że oglądalność byłaby ogromna. Jestem gotów ryzykować wszystko, bo jestem pewien, że znam prawdę.
 
Wyślij ten film do wszystkich stacji telewizyjnych, jakie przyjdą Ci do głowy. Zawstydźmy zdradzieckich idiotów na śmierć. I proszę, udostępniaj ten film wszędzie, gdzie możesz.
 
Dziękuję za obejrzenie starego człowieka na krześle. Pamiętaj, choć może wydawać się inaczej, nie jesteś sam. Coraz więcej ludzi się budzi i raz obudzeni, nie wracają do snu.
 
Nie ufaj rządowi, unikaj mediów masowych i walcz z kłamstwami. Proszę, podziel się tym ze wszystkimi, których znasz. Pamiętaj, że jestem zbanowany we wszystkich mediach społecznościowych, jak również na YouTube i wszystko, co jest w moim imieniu w mediach społecznościowych, jest fałszywe, ale możesz mnie znaleźć na www.vernoncoleman.com, gdzie jestem od dawna, zanim narodziły się Google i YouTube, a ostatnio także na www.vernoncoleman.org.
 
Nie ufaj rządowi, unikaj mediów masowych i walcz z kłamstwami. Dziękuję ponownie za obejrzenie starego człowieka na krześle. I pamiętaj - mamy Boga po naszej stronie.
 
Tłumaczenie transkrypcji wideo ze strony dra Vernona Colamena.

Comment