No icon

Świat

ROCZNICA TERRORU 9/11 – OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII ŻYDOWSKIEJ NADCHODZI W SIEDMIOMILOWYCH BUTACH

Dziś siedemnasta rocznica żydowskiego ataku na amerykański Pentagon (sic!) oraz World Trade Center, w tym słynny budynek numer 7 Sprawcy zostali ustaleni ponad wszelką wątpliwość, napisano o tym wiele książek, nakręcono wiele filmów dokumentalnych, rzecz nie podlega racjonalnej dyskusji.

Larry Silverstein, który wraz z kumplami z synagogi miał tyle tupetu, aby ubezpieczyć WTC od ataku terrorystycznego na gigantyczne sumy tuż przez atakiem, wciąż cieszy się otrzymanymi z tego tytułu przelewami. Mossad, którego mottem jest biblijne: ”Drogą podstępu/oszustwa będziesz prowadził wojnę” wraz z innymi służbami żydowskimi działa w USA bez przeszkód. Kongres amerykański pozostaje całkowicie w rękach żydowskich, podobnie jak marionetkowy prezydent Trump, którego żydostwo wystrugało z banana dla swych partykularnych celów, jak w Polsce prezydenta Dudę oraz premiera Morawieckiego.

Brudny Larry

Brudny Larry

Jednak, mimo popełnionych 9/11 i wciąż popełnianych zbrodni, okupujące USA oraz większą część świata zachodniego zorganizowane, internacjonalistyczne, aczkolwiek plemienne żydostwo wciąż pozostaje bezkarne, morduje, truje, grabi i pali, sieje globalny terror także w Europie; w Paryżu, Londynie, Madrycie, Barcelonie, Oslo, na wyspie Utoya, w Brukseli, Berlinie, Nicei, itd., itd.

Nie może być inaczej, skoro opanowało własnoręcznie stworzone wg starej tradycji sanhedrynu mafie, służby i loże, sądownictwo i aparaty państwa, marionetkowe parlamenty i prezydentów, finanse i druk kompletnie bezwartościowego pieniądza, który wciska światu jako legalny środek płatniczy pod lufami karabinów amerykańskiego  żołdactwa rozlokowanego w setkach baz militarnych na całym świecie, pełniącego role wielofunkcyjne: od obalania niepokornych rządów oraz bombardowania chrześcijańskich miast dla budowy Wielkiego Izraela pod wodzą żydowskiego mesjasza, plemiennego watażki, którego nadejście zapowiadają właśnie rabini, powołując się z pełną powagą na zwiastujące podobno jego nadejście narodziny czerwonego cielca w Izraelu - pierwszy przypadek od 2000 lat,  poprzez kanały przerzutowe zrabowanych ofiarom nerek, wątrób, rogówek oczu, do globalnych szlaków narkotykowych nie tylko z Afganistanu, który Amerykanie uczynili potentatem światowym w produkcji opium oraz jego pochodnych, ale także ze wszystkich kierunków świata, już od czasów Wojen Opiumowych w Chinach prowadzonych przez Rothschild’ów, nie wspominając o Wietnamie, o czym Ridley Scott opowiadał w filmie „American Gangster”.

Czerwone bydlę

Czerwone bydlę

Iście egipska plaga żydowskiego, globalnego terroru na świecie, pełnej dominacji narodu wybranego przez diabła, nie dotyczy wyłącznie Zachodu, czy Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, sięga znacznie dalej, po Chiny, całkowicie kontrolując giełdy w Hong Kongu, Szanghaju i Shenzen, nadmuchując bańkę spekulacyjną na tamtejszym rynku nieruchomości jak niegdyś w Hiszpanii, decydując o zamożności Chińczyków, albo ich totalnej pauperyzacji w ciągu tygodnia-dwóch, co zostało ostatnio w praktyce zademonstrowane, kiedy na skutek spekulacji żydowskiej na chińskich (teoretycznie) giełdach wartość tamtejszych przedsiębiorstw topniała w tempie kostki lodu wystawionej na 40 – stopniowy upał i w ciągu zaledwie kilku dni tamtejsi tycooni utracili ponad 30 procent swoich majątków. Akcja została wstrzymana kiedy rząd Xi Jinping’a  ogarnął się i zrozumiał, że nie ma mandatu żydowskiej finansjery do podejmowania decyzji sprzecznych z jej partykularnym interesem.

A interesem żydowskim jest globalne panowanie już nie pod lufami armii amerykańskiej, ale wielomilionowej, bezwzględnej, odhumanizowanej armii chińskiej, po rychłym upadku USA, kiedy do słusznej skądinąd akcji sabotażowej Turcji, Iranu oraz krajów BRIC wobec amerykańskiego dolara zaczną przyłączać się w tempie postępu geometrycznego inne kraje, przerażone utratą wartości własnych rezerw w tej walucie, zażądają także zwrotu zdeponowanego w USA złota, którego tam od dawna nie ma, powodując efekt śniegowej kuli. Dla USA nie ma ratunku, to imperium upadłe,  wkrótce zimny trup, kwestia czasu, a właściwie odpowiedniego dla żydostwa momentu. 

Sanhedryn planuje działania na setki lat, może tak funkcjonować, gdyż przyświeca mu zawsze ten sam, upragniony cel – światowej dominacji.  Z perspektywy czasu doskonale dziś widać (dla tych, którzy mają oczy do patrzenia),  że Chiny zostały wytypowane przez żydostwo na globalnego klawisza już w XIX w., a intensywna realizacja programu zaczęła się na początku wieku 20., kiedy uruchomiono wielofazową, chińską transformację: z kraju żółtych ćpunów otumanionych programowo opiatami, w azjatyckie centrum żydowskiego bolszewizmu z milionami wymordowanych ofiar a la ZSRR jako etap pośredni, docelowo w neoliberalną, totalitarną, kompletnie zmaterializowaną, zdemoralizowaną skrobankami oraz ateizmem, bezduszną potęgę technologiczną, zautomatyzowaną, finansową oraz militarną, nie posiadającą żadnych wartości ponad rozbudzany celowo chiński szowinizm kreowaniem postawy „Chiny, Chiny uber alles!” oraz konsumpcjonizm materialistyczny posunięty do karykaturalnych rozmiarów. Metoda nie jest oryginalna, niemal ten sam schemat zastosowali żydzi prowadząc do rewolucji w swoim interesie Rosjan, do wojny Niemców oraz do wielu wojen Amerykanów, wmawiając im, że są narodem wybranym, krzewiąc tamtejszy szowinizm pod oficjalnym pojęciem: „American exceptionalism”. 

Rosenfeld, a Jew born in Lemberg

Jacob Rosenfeld, żyd urodzony w Lemberg, znany w bolszewickich Chinach jako Generał Luo

Upadek USA poprzedzi apokaliptyczna wojna światowa, którą od lat rozpętuje żydostwo na Bliskim Wschodzie, ostatnio intensyfikuje w Syrii, gromadząc swych terrorystów z ISIL, Al-Kaidy, Al-Nusry, itd., w Chrześcijańskim mieście Idlib, aby w połączeniu z siłami USA oraz pożytecznych idiotów „aliantów”, pod pretekstem własnoręcznie zainscenizowanego ataku chemicznego obaliły prezydenta Baszszara al-Asada  i pokonały autentycznie walczących z żydowskim terrorem Rosjan, już nie kierowanych przez żydostwo sowieckich bolszewików, ale prawdziwych, niezależnych Rosjan odwołujących się do tradycji caratu uważanego tam – czy się to nam podoba, czy nie - za wcielenie chrześcijańskiej świętości.

Próba potraktowania Syrii tak jak Libii spotka się ze zdecydowaną reakcją Rosji, to będzie początek końca, w odpowiedzi na amerykańskie, ergo: żydowskie działania w Syrii, właśnie rozpoczęły się w Rosji największe manewry wojskowe z udziałem 300 tysięcznej armii. Czas Apokalipsy jest bliski. Jednak pamiętamy z Pisma Świętego, że w tej wojnie cały świat zwróci się przeciwko żydowskiej bestii i zmiecie ją z powierzchni ziemi.

Russia drill

11.09.2018, manewry w Rosji z udziałem 300 tysięcy żołnierzy

Chinese army

Chińska armia dziś

AKTUALIZACJA z godz. 21.30 naszego czasu

W dniu dzisiejszym na biurku prezydent USA Donalda Trumpa wylądowały memoranda (w liczbie 27) kandydatów do Nagrody Nobla, naukowców, dziennikarzy śledczych, pisarzy, historyków, wysokich oficerów służb specjalnych USA, zawierające dowody na przeprowadzenie ataku terrorystycznego 9/11 na Pentagon oraz WTC  przez żydowskich syjonistów, we współpracy z amerykańskimi oficjelami, jak Donald Rumsfeld, Dick Chaney i inni.  Donald Trump został wezwany do wywiązania się z danej wyborcom podczas kampanii obietnicy, że jeśli zostanie prezydentem, wówczas We The People „You Will Find Out Who Really Knocked Down The World Trade Center” (naród dowie się, kto naprawdę powalił World Trade Center).
 
Memoranda zawierają dokładnie udokumentowane fakty, wskazują przyczyny,  metody oraz cele założone i osiągnięte przez prawdziwych terrorystów: Izrael uzyskał gigantyczne wsparcie militarne przy realizacji projektu utworzenia Wielkiego Izraela oraz odbudowy trzeciej Świątyni Salomona w Jerozolimie. Larry Silverstein ze swą szajką z tytułu ubezpieczenia WTC tuż przed zamachem uzyskał 7-12 mld dolarów odszkodowania. Zniknęła kwestia zarzutów wobec Kaiser Aluminium. Wprowadzono faszystowski terror państwowy typu Patriot Act. Powstał pretekst do ataku na Afganistan, gdzie amerykańskie wojsko odtworzyło zniszczoną przez Talibów produkcję narkotyków, czyniąc z tego kraju lidera światowego, dostarczającego poprzez sieć baz militarnych USA na całym świecie niemal 100 % wszystkich opiatów. USA napadły na Irak, aby zrabować tamtejszą ropę i podporządkować sobie energetycznie kraje od niej zależne. Utworzono przykrywkę dla uruchomienia gigantycznej pralni brudnych pieniędzy 240 mld dolarów w złocie z operacji Gold War przeciwko Rosji, i wiele innych. Całość publikacji można pobrać pod tym linkiem   

Czy Donald Trump rozpocznie dekonstrukcję żydowskiego nadrządu i ogłosi dziś, w rocznicowym przemówieniu 9/11, że sprawcami tego aktu terroru są syjonistyczni żydzi kontrolujący amerykańską politykę? Takie jest oczekiwanie Amerykanów.

Comment